Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tomáš Řepka se těší na druhou stranu mříží: Od svobody ho nejspíš dělí 19 dní

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Fotbalista jásá
Tomáše Řepku (45) nejspíš v brzké době propustí z vězení. Z plzeňského žaláře na Borech by se do Prahy k partnerce Kateřině Kristelové (39) mohl vrátit už za 19 dní. V říjnu si zažádal o podmíněné propuštění a v listopadu padne rozhodnutí.

Pondělí 11. listopadu je datum, které si Kateřina Kristelová (39) v diáři hodně zvýraznila. Bude se totiž rozhodovat o tom, zda bude Tomáš Řepka (45) propuštěn na svobodu.

Vyplývá to z informací webu denik.cz. Řepka je za mřížemi od letošního května, nejprve seděl na pražské Ruzyni, do věznice na Borech ho převezli začátkem června. Ve vězení měl strávit dva a půl roku, soud ale do trestu počítá i 293 hodin obecně prospěšných prací. Už v říjnu si tak fotbalista požádal o podmíněné propuštění.

Chce trenérskou licenci

Kristelová má po Řepkově návratu na svobodu velké plány. „Nejdřív spolu někam odjedeme. Naše rodina nám dala dárek, protože chtěla, abychom byli spolu. Pro Tomáše chystám velkou přivítací párty, kde bude mít všechny lidi, které má rád," prozradila eXtra.cz před nedávnem.

Řepka se kromě partnerky nejvíc těší na aktivity spojené s fotbalem, hodlá si dodělat trenérskou áčkovou licenci. Kristelová si zase maluje, že mu bude vařit a společně si užijí rodinný život.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy