Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tomáš Řepka prozradil, čím se chce živit, a promluvil o návratu na Bory

+ Dalších 21 fotografií
Tomáš Řepka v rozhovoru, který poskytl jen pár dnů po propuštění z věznice na Borech, mimo jiné prozradil, jaké plány má do budoucna, na co se v nejbližší době těší a také to, jestli se někdy bude chtít na plzeňské Bory vrátit.

Bývalý fotbalový obránce se rozpovídal i o plánech do budoucna a o nejbližších projektech, které ho čekají. Jak už jste se mohli v minulých článcích dočíst, Řepku pobyt ve vězení podle jeho slov zocelil a cítí se silnější než kdy předtím.

Trenérství

Tomáš Řepka (46) si za měsíce strávené za mřížemi uvědomil, čemu se chce opravdu věnovat a není asi žádným překvapením, že se jedná o fotbal. "Konečně jsem dospěl k jednomu zásadnímu rozhřešení v mém životě. Chci být trenér a chci pro to teď udělat maximum... Můžu to slíbit všem a i věřím, že se to povede," odkryl své plány Řepka, který dodal, že fotbal byl pro něho vždycky tím jediným, co ho opravdu naplňovalo.

I když ještě před pár lety to vypadalo, že s fotbalem tzv. seknul nadobro, dnes se na situaci dívá jinak a pobyt ve vězení mu jistě pomohl, aby k takovému rozhodnutí dospěl.

Kniha a dokument

Kromě získání všech potřebných trenérských licencí, se Řepka aktuálně soustředí na knihu, která má vyjít kolem 20. dubna. "Bude tam vylíčen celý můj život, který jsem prožíval osm měsíců na Borech... Budou tam drogy, lidské vztahy, to jak fungují bachaři versus muklové a jak je těžké přizpůsobit se tam tomu životu a každý den se tam snažit přežít," načrtl bývalý fotbalový kapitán obsah své nejnovější knihy.

Stejně tak se už nyní pracuje na dokumentu, ve kterém by měla být také velmi syrovým způsobem ukázána realita života ve vězení. "Chci tam otevřít všechny věci, které si člověk může jen představit, lidé se mají na co těšit," prozradil.

Návrat

Na otázku, jestli by se chtěl někdy vrátit za někým na Bory na návštěvu odpověděl Řepka záporně. "Jedině, kdyby mě tam pozvali na besedu, to bych byl strašně rád, ale jinak se tam už asi nevrátím. Ani jako návštěvník," doplnil.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy