Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tomáš Řepka promluvil o Vánocích: Řeknu vám, jakou pohádku mám nejraději

Tomáš Řepka promluvil o Vánocích: Řeknu vám, jakou pohádku mám nejraději
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
ROZHOVOR
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (46) se těší na pohodové Vánoce a není překvapením, že svátky oslaví s partnerkou Katkou Kristelovou (41). "Nebude to jen o pohodičce u televize, ale také pilně studuji," uvedl Řepka pro eXtra.cz.

Tomáši, Vánoce prožiješ s rodinou?

"Je to tak. Vánoce budu trávit se svojí rodinou a chci si je užít. Mám rád tradiční Vánoce, nemám rád změny, takže čeká mě česká klasika, pohádky, cukroví a těším se, že kolem sebe budu mít ty nejbližší. Ale nebude to jen o pohodičce u televize. Momentálně studuji trenérskou licenci B, jedeme denně online, takže dárky balím po nocích a těším se, až budu mít pár dnů volna."

Pamatuješ, jaký dárek ti jako klukovi udělal největší radost?

"Míč mě potěšil vždycky. Ale největší radost mi udělalo auto na dálkové ovládání."

A jakou pohádku máš nejraději?

"Baví mě pan Pešek v pohádce Obušku, z pytle ven a mám rád Pyšnou princeznu."

Co tě v roce 2020 nejvíce potěšilo?

"Z čeho mám radost? Radost mi dělají moje dvě starší děti a moje partnerka, která je velkým držákem a přístavem. Mám díky ní klid a jsem za to hodně vděčný a rád. Největší radost je prostě moje rodina. Ale mám radost také z merche Kapitán, z toho, že se lidem líbí sparťanský trika že se líbí i kniha Deník ze dna."

S dětmi se vídáš pravidelně?

"Se staršími dětmi se vídám. Snad mohu říct, jak jsem rád, jaký z nich vyrostli fajn lidi. Se synem se potkávám i na tréninku v Hostivaři."

Jaké máš plány na leden?

"V lednu mě čeká zase fotbal v Červených Janovicích. Doufám, že opatření proti koronaviru začne trochu ustupovat a že se vše uvolní a zase budeme mít skvělou návštěvnost. Do dalšího roku si přeji, aby všechno zůstalo tak, jak to nyní je, aby se nic neměnilo. Jen Sparta by mohla vyhrát titul a budu spokojený úplně."

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy