Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka pozval do Blikance Romana Berbra! Co obávaný boss českého fotbalu prozradil?

+ Další 4 fotografie
Tomáš Řepka (44) pozval do magazínu Blikanec fotbalového funkcionáře a místopředsedu fotbalové asociace Romana Berbra (64). Někdo ho uctívá, jiní ho proklínají. Co Roman Berbr prozradil o reprezentaci? A co řekl o sobě?

První dotaz padl na výkony české reprezentace. Není tajemstvím, že český fotbal je na tom bídně. Roman Berbr naznačil, jakým způsobem odvolával trenéra Karla Jarolíma. Prý dodržel dohodu a Jarolím odešel se ctí.

Roman Berbr říká, že když chybí fotbalová kvalita, tak hráči musí jezdit po zadku. Musí to nějak ukopat. Berbr také lituje, že Sparta už nemá hráče na úrovni reprezentace. Hráče do nároďáku dodává Slavie a není to ono.

Berbr o sobě prozradil, že ho mnoho lidí bere jako zlého policistu. „A to už mi zůstane,“ usmál se Berbr. „Jsem odolný, ale někdy to bolí,“ říká Berbr o tom, jak ho vnímají novináři. Tomáš Řepka uvedl, že Berbrovi hodně rozumí.

Berbr se bojí, jak Plzeň obstojí v Lize mistrů. „Naše liga je pomalá. Časem Ligu mistrů hrát nebudeme,“ je skeptický Berbr.

Tomáš Řepka se také zeptal, jak se Roman seznámil Dagmar Damkovou. Jak se seznámili a kde měli svatbu? Podívejte se na celý rozhovor.

Mohlo by vás zajímat

Další články