Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka popsal peklo: Shořel jsem, abych mohl znovu vstát

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Zpověď
Aktuálně nejsledovanější propuštěný vězeň Tomáš Řepka (46) se už brzy dočká své nové knihy. Ta by měla vyjít kolem 20. dubna a bývalý fotbalový bouřlivák slibuje, že se mají budoucí čtenáři na co těšit. Obsahem knihy totiž nebude nic jiného než popis života ve vězení bez jakýchkoliv příkras.

Tomáš Řepka (46), který byl 6. ledna za velkého zájmu médií a veřejnosti, propuštěn po osmi měsících na svobodu, má velké plány. Jak přiznal v rozhovoru pro Top Star magazín, kromě připravovaného dokumentu má vyjít kolem 20. dubna i kniha, ve které bývalý fotbalový kapitán naturalistickým způsobem vylíčí, jak chodí život za mřížemi.

Zájem o knihu

Řepka už teď na svou novou knihu láká fanoušky na svém Instagramu. „Zpráva pro všechny moje fanoušky. Přichystal jsem pro Vás knihu. Vyjde na jaře tohoto roku. Věřím, že se vám bude unikátní zpověď Z PEKLA, kterou mi pomohlo připravit nakladatelství, líbit. Půjde o syrovou zpověď. Shořel jsem, abych mohl znovu vstát,“ napsal na svém profilu.

Pod příspěvkem se vyrojila spoustu podpůrných komentářů, ze kterých lze jasně vyčíst, že o knihu bude obrovský zájem. „Bude tam vylíčen celý můj život, který jsem prožíval osm měsíců na Borech… Budou tam drogy, lidské vztahy, to, jak fungují bachaři versus muklové a jak je těžké přizpůsobit se tam tomu životu a každý den se tam snažit přežít,“ načrtl Řepka obsah své další knihy v již zmíněném rozhovoru.

Související články

Další články