Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka kritizuje Spartu po ostudě s Budějovicemi: Pánové, jste v žumpě

Tomáš Řepka
Zdroj: Beránek Michal / CNC / Profimedia
+ Další fotografie
ostuda na letné
Sparta Praha v lize prohrála dva zápasy za sebou. Prohra v Plzni se dá pochopit. Výbuch na Letné s týmem Českých Budějovic je ale ostuda. Do klubu se ostře pustil i bývalý letenský kapitán Tomáš Řepka (46).

"Pánové v čem byl dneska problém? Na co se budete vymlouvat tentokrát? Když už sem si myslel, že se hrabete nahoru, tak jste zase v tý samý žumpě, jak jste byli," pustil se to sparťanských hráčů Řepka (46) na svém instagramovém profilu. Hnulo mu žlučí, že Sparta předvedla odevzdaný výkon plný chyb. S týmem Budějovic po zásluze padla v poměru 2:4.

"Kdyby se tohle stalo za mé éry, máme všichni pokuty a celej mančaft se stydí! Dostat čtyřku od Budějovic doma? Už se těším na zítřejší Sport, jak bude Bořek Dočkal vyprávět, kde soudruzi udělali chybu! Špílmachr... Mnozí z vás nepochopili, za jakej tým hrajete," nebral si servítky bývalý kapitán a kritizoval hvězdu týmu Dočkala, který v poslední době hledá hlavně výmluvy.

Totální výbuch přiznal i Kotal

S Řepkou souhlasí také sparťanský trenér Václav Kotal. "Opakovalo se to, co se nám stalo už v minulém kole v Plzni. Už v Plzni jsme dostali dva hrůzostrašné góly, soupeři jsme je nabídli. Teď se to opakovalo. Zkrátka děláme chyby, které se nedělají ani v dorostu. Triviální! Ale my se jich dopouštíme," uvedl Kotal po zápase.

Související články

Další články