Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka opět u soudu: Co řekl o neplacení alimentů?

+ Další 3 fotografie
Problémy
Fotbalista Tomáš Řepka (45) opět musel k soudu. Tentokrát se řešilo placení alimentů na potomka, kterého si pořídil s modelkou Vlaďkou Erbovou. Co u soudu zaznělo?

Fotbalista Tomáš Řepka (45) přijel do Brna, kde se řešilo neplacení alimentů na šestileté dítě, která má s bývalou manželkou Erbovou. Ta tvrdí, že Řepka na alimentech dluží cca 175 tisíc korun. Za neplacení alimentů hrozí fotbalistovi až rok v kriminále.

Erbová u soudu ukázala složenky. Podle ní Řepka poslal pět set korun a jednou dva tisíce. Erbová tvrdí, že náklady na výchovu syna jsou mnohem větší. U soudu zazněl výčet kroužků a částky, které to stojí.

Řepka u soudu uvedl, že platit je pro něj velmi složité. „Nejsem schopen uhradit dlužné výživné. Mám blokovaný řidičský průkaz, mám exekuce. Mám problém sehnat práci, protože nemám žádnou praxi,“ cituje výroky u soudu web idnes.cz. Řepka také dodal, že nevlastní žádný majetek, auto, ani nemovitosti.

Řepka na konci soudního stání slíbil, že do začátku května uhradí dlužné výživné ve výši 19 tisíc, pokud půjde o částku dva tisíce měsíčně. Proces byl odročen na polovinu května.

Mohlo by vás zajímat

Další články