Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka na testech otcovství: Erbová ho podváděla už těhotná, neuvěříte s kým!

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Jestli takhle měla vypadat láska podle Vlaďky Erbové (36), tak to při Tomáši Řepkovi (43) museli stát všichni svatí. Soudě podle toho, co bývalý fotbalový bouřlivák píše ve své knize s názvem Děkuju, která brzy zamíří na prodejní pulty knihkupectví, o pořádnou dávku emocí rozhodně nebude nouze. V jedné z kapitol se Řepka věnuje své exmanželce, na které nenechal nit suchou. Nejspíš kvůli tomu, že ho v těhotenství podváděla jako o život... Bývalý kapitán fotbalové Sparty dokonce musel na testy otcovství!

Těhotenství vzala Erbová po svém. Z knihy, která bude mít slavnostní křest 29. listopadu, je jasné, že Vlaďka se mileneckým avantýrám rozhodně nevyhýbala. Naopak! Když čekala Řepkovo dítě – syna Markuse – nasazovala někdejšímu fotbalovému obránci takové parohy, že se za Řepkou v lese musely otáčet všechny srnky. A právě o četných záletech ze strany Erbové se Řepka rozpovídal.

„Erbová mě začala podvádět dlouho předtím, než z manželství odešla. Když to budu brát optikou toho, že tím výhledově ukončila náš vztah, tak je to zaplaťpánbu,“ vypráví Tomáš Řepka ve své knize Děkuju.

Těžko soudit, zda tím děkuje Erbové, to asi těžko, ale školu od děvčete z Mostu dostal neskutečnou. Ženu, která by se řídila desaterem, si rozhodně nenašel. „Poprvé jsem se o tom, že spí s někým jiným, dozvěděl v tom nejhorším okamžiku. Byla těhotná s Markusem a na dálnici při jízdě autem, kdy já jsem řídil, mi přiznala, že si není jistá, jestli je to dítě moje. Myslel jsem si nejdřív, že si ze mě dělá srandu, ale když jsem pochopil, že to myslí úplně vážně, musel jsem zastavit na nejbližší benzínce, abych to rozdejchal,“ popisuje Řepka a pokračuje: „Nedokázal jsem to pochopit. Navíc jsem nemusel moc pochybovat o tom, že nebýt toho, že nešlo o těhotenství, nikdy by mi to nepřiznala. Bála se. Takhle mi hned naskočily otázky, s kým vším a kdy ještě. Volal jsem Bahenskému, jak se k tomu postaví a jestli ví, že jeho exmanželka je s jedním z nás těhotná, jen ještě neví přesně s kým. I do toho telefonu bylo znát, že kouká jak opařený a neví, co na to říct. Něco mumlal o tom, že to není možný a sám z toho byl v šoku. Jen nebylo patrný, z čeho je v šoku víc – jestli z toho, že to vím, nebo z toho, že by mohl mít s Erbovou další dítě. Takže jsem musel na testy otcovství,“ vypráví fotbalista hodně emotivní část o tom, jak to Vlaďka hrála na dvě strany.

Testy otcovství naštěstí odhalily, že otcem je Řepka, který kvůli svému milovanému synovi překousl nevěru Erbové. „Řekl jsem si, že to kvůli synovi vydržím,“ dodal s tím, že jednání Erbové ho ovlivnilo nejen na fotbalovém hřišti, ale i v osobním životě.

Související články

Další články