Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka křtil knihu Kapitán. Kdo z vlivných osobností dorazil na večírek?

+ Dalších 12 fotografií
fotogalerie
Tomáš Řepka (44) ve společnosti rodiny a přátel pokřtil svou čtvrtou knihu, která nese název Kapitán - Na kdyby nehraju. Slavnostní křest moderovala Řepkova přítelkyně Kateřina Kristelová (39). Co o knize říká řepka? A co si dnes myslí o své druhé manželce Vlaďce Erbové (37)?

Kniha Kapitán je sestavena na základě dotazů sportovních fanoušků. Tomáš Řepka odpovídá v knize na dotazy, které se týkají hlavně fotbalového prostředí. Na konci knihy se ale svěřil také s tím, co ho trápí i baví v soukromém životě. Kniha vyšla v nakladatelství Grada a křest se uskutečnil v centru Prahy v klubu ACE. Večírek moderovala Kateřina Kristelová

Mezi kmotry se objevili slavní fotbalisté Martin Frýdek, Pepa Chovanec, Ladislav Vízek a Jarda Blažek. Křest si nenechali ujít také Jakub Kohák a dvojka Těžkej Pokondr. Ozdobou večírku byla manželka tenisty Lukáše Rosola paní Petra.

"Kniha Kapitán je určena mým fanouškům, ti ji psali se mnou. Odpovídám v ní na jejich otázky. A je z osmdesáti procent knihou o sportu. O mých rituálech, hráčích, klubech, kde jsem působil a i o tom, jak se mi žije teď. Nejčastějším dotazem novinářů bylo, zda knížka obsahuje i něco z mého soukromí. A co pro mně bylo nejtěžším popsat a vyjádřit se k tomu? Určitě právě moje soukromí v minulosti, kdy byla média zaplavena lživými vyjádřeními mé bývalé manželky. S jejím jménem jsem nerad spojován a upřímně mi vadí, že se ho dodneška nehodlá vzdát. Je to asi taky jediný důvod, jak se dostat do bulváru. Byl bych rád, aby se jí to víc povedlo schopnostmi být dobrou mámou, nikoliv tou, která to dokazuje na sociálních sítích a o dítě ve skutečnosti stejně jako za dob našeho vztahu pečují chůvy, když už jsem nemohl já sám. Ve skutečnosti má náš syn zdravotní a psychické problémy, pramenící ze špatné péče matky. Cestou není ani to mstít se tím, že už její druhé dítě nemůže vídat svého tátu v přítomnosti partnerky. A pana Gulašiho bych chtěl tímhle varovat, že se situace bude opakovat jako v případě mém i Zdeňka Bahenského, aby s tím počítal do budoucna. Ale předpokládám, že varování už obdržel od různých lidí mockrát. Vladěně Erbové Bahenské a bohužel i Řepkové bych přál, aby přestala žít touhou po pomstě, posílat přeretušované laciné fotky do médií, přestala řešit můj nový život i vztah a soustředila se na vlastní život a na Markuse. Ze srdce bych si přál, aby byla aspoň z poloviny tak dobrou mámou jako moje současná partnerka. Erbová je tím posledním, kdo by měl být v médiích opěvovaný jako Matka Tereza. Víc se dozvíte v knize a já už jsem teď rád za reakce čtenářů," uvedl Tomáš Řepka.

Slavný fotbalista vzal na slavnostní křest vzal také maminku Helenu Švecovou s jejím manželem Honzou. "Nejvíce pyšná jsem na syna byla, když jako šestnáctiletý nastoupil na mistrovství Evropy. Tehdy jsem cítila opravdu velkou hrdost," uvedla paní Helena.

V pátek přineseme na eXtra.cz velký rozhovor s matkou Tomáše Řepky. A můžeme vám prozradit, že sympatická paní bez cenzury promluvila nejen o Tomášovi, ale také o jeho druhé manželce Vlaďce Erbové

Související články

Další články