Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka je na Borech za hvězdu: Spoluvězni hltají každé jeho slovo

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
vypravěč
Fotbalový obránce Tomáš Řepka (45), který byl odsouzen na dva a půl roku, nyní pobývá v plzeňské věznici na Borech. I když se v květnu při nástupu do vězení na Ruzyni mohl fotbalový bouřlivák obávat, že jeho pobyt za mřížemi nebude ani zdaleka připomínat procházku růžovým sadem, podle zjištěných informací, se mu v Plzni vůbec nedaří zle - naopak si ho spoluvězni oblíbili natolik, že poslouchají každé jeho slovo.

Bývalý fotbalový obránce nastupoval do ruzyňské věznice za bouřlivého povyku budoucích spoluvězňů, kteří si nebrali servítky – vulgárně na něho pokřikovali a vyhrožovali mu. Teď je ale všechno jinak. Podle informací Deníku.cz nemá Řepka (45) ve věznici s nikým žádné konflikty. Jeho pobyt probíhá naprosto bezproblémově a dokonce si získal i přízeň svých souputníků.

Nejvíce prý spoluvězně zajímají Řepkovy příběhy. Při procházce se kolem něho údajně shlukují hloučky a vězni poslouchají jeho vyprávění různých zážitků. Vězeňská hvězda ale překvapila tím, že odmítá hrát za zdmi věznice nohejbal. „Prý to vysvětlil tím, že to pro něj jako fotbalistu není to pravé,“ prozradil jeden ze zaměstnanců věznice.

Podle informací deníku.cz na Borech nejspíše už zůstane, což ale nikdo z důvodu ochrany osobních údajů nepotvrdil.

Související články

Další články