Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová: Dvojice se po dlouhé době objevila na veřejnosti

+ Dalších 10 fotografií

Fotbalista Tomáš Řepka (49) svou sportovní kariéru rozhodně nepověsil na hřebíček. Nejenže má za sebou přijímačky na trenérskou licenci, ale také ho čeká studium na tři čtvrtě roku, na které je podle všeho připravený. Redakce eXtra.cz slavného bouřliváka potkala na křtu knihy jeho partnerky Kateřiny Kristelové (43), kde nám v rozhovoru prozradil, jaká je Kateřina v domácnosti.

Život s vrcholovým sportovcem není jednoduchý a Tomáš Řepka si toho je stoprocentně vědom. Proto si své partnerky Kateřiny Kristelové moc váží. Ta se podle jeho slov o něj hezky stará a vytváří pohodové zázemí domova, o kterém sní každý muž. Více prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz.

Ženy sportovců to nemají lehké

„Tak se mnou to samozřejmě je jako s každým sportovcem. Ty ženy to nemají jednoduchý. Pořád jsme pryč a věčně nejsme doma. Ale když přijdu z tréninku domů, tak očekávám to zázemí, navařeno, uklizeno a s úsměvem otvírat dveře,“ řekl pro eXtra.cz Řepka. Podle fotbalového obránce je Katka ukázkový případ a v domácnosti se jí daří.

Kateřina Kristelová pokřtila svou knihu Ženy za zády, která je zaměřena na život manželek slavných sportovců. V knize odhaluje hodně ze svého soukromí. Na otázku, zda plánují společné miminko, fotbalista odpověděl: „Ne neplánujeme, Káťa má Clauďáka a já sám mám tři děti.“ Ačkoliv je většinou střídavá péče náročná, tak pro Tomáše s Kateřinou rozhodně ne. Tomáš dokonce dobře vychází i s bývalým manželem Kateřiny Martinem Tůmou. „My spolu vycházíme normálně. Já jsem se s Tůmičem znal už dávno předtím a nikdy nebyl žádný problém,“ prozradil Tomáš Řepka.

Kariéra na vzestupu

Poté, co si Tomáš Řepka zažil pobyt ve věznici na Borech, se zdá, že je šťastnější než kdy dřív a jeho sportovní kariéra jen vzkvétá. Teď jsem udělal přijímačky na trenérskou licenci, budu studovat asi tři čtvrtě roku. Ještě pořád hraju aktivně fotbal, mám svůj podcast, takže se motám stále kolem fotbalu a žádný konec kariéry se rozhodně nechystá,“ dodal na závěr Tomáš, který byl předtím ženatý s Renatou Řepkovou, se kterou má děti Veroniku a Tommasa. Poté se oženil s Vlaďkou Erbovou, která mu dala syna Marcuse.

V březnu 2018 byl Tomáš Řepka obviněn kvůli zveřejnění inzerátu, kterým kompromitoval právě svou bývalou manželku Vlaďku Erbovou. Dále byl obviněn ze zpronevěry luxusního vozu. Dne 6. ledna 2020 byl z věznice v Borech propuštěn. Od té doby mu běžela tříletá zkušební doba a také byl pod dohledem probačního úředníka. Své zážitky z věznice popisuje v knize Deník ze dna. „Nikdy nezapomenu na smrad, věčné nedýchatelno, pocit bezmoci i obavy,“ uvádí Tomáš v knize.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy