Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tomáš po Survivoru trpí přejídáním: Místo jedné pizzy dvě, dám si je na sebe a sním, říká

Všichni tři finalisté mají problém po návratu z ostrova.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 6 fotografií
Nepříjemnosti z ostrova

Všichni tři finalisté reality show Survivor trpí po návratu z ostrova nějakým zraněním. Martin Konečný se zotavuje po operaci s hemeroidy, Karolína Krézlová má problém s prsteníčkem. Nejvíc překvapil Tomáš Weimann, který trpí přežíráním. Všichni byli hosty v ranní Snídani s Novou, kde o svých zdravotních stavech promluvili.

Martin Konečný, Karolína Krézlová a Tomáš Weimann. To je poslední trojice, která mezi sebou bojovala o titul Survivora a 2,5 milionu korun. Hlavního vítěze už Česko pozná tento večer na platformě Voyo, takže je to stále velké tajemství. Všichni tři byli pozvaní na rozhovor do Snídaně s Novou, kde mluvili o svých zraněních, které si přivodili po návratu z ostrova.

Zdravotní problémy

Už není tajemstvím, že technik Martin v Survivoru trpěl jako zvíře. Při jedné z disciplín sice vyhrál individuální imunitu nad Andreou Bezděkovou, ale když si šel užít výhru do klubu Coco Bongo v Dominikánské republice, tak si vytlačil hemeroid. Jeho stav byl natolik akutní, že musel okamžitě podstoupit operaci. Proto v posledních dílech na Voyo na kmenových radách sedí Martin na polštářích.

Karolína Krézlová zase nedávno sdílela na svém Instagramu, že má pochroumaný prsteníček. V rukou už čtvrtého specialisty, v prstu tři měsíce trvající zánět, s největší pravděpodobností nebyl vykloubený, ale nalomený, bohužel to kvůli dost opožděnému rentgenu už nepoznáme,“ napsala Karolína, která svůj prst nemá dodnes v pořádku, jak potvrdila ve Snídani. Svou ruku ukázala na kameru a bylo vidět, že ho má zkřivený. Kvůli tomu nemůže vykonávat různé činnosti. Zatím bolí a natéká při každé větší fyzické činnosti, v konci prstu stále nemám pořádně cit. S focením rukou je už konec,“ dodala.

Tomáš má problém s přejídáním

Nejvíce překvapil třetí soutěžící Tomáš Weimann. Jeho problém se sice nedá považovat za zranění, ale dobrá věc pro tělo to také není. Tomáš ve Snídani prozradil, že po návratu domů se hodně trápí s přejídáním. „Já teda nemám vůbec pocit hladu, nepotřebuju jíst. Jsem zjistil, že můžu klidně začít jíst v pět odpoledne a jsem s tím v pohodě. Ale zase se mi děje to, že jakmile začnu jíst, tak nemůžu přestat. Já si třeba objednám místo jedné pizzy dvě, dám si je na sebe, a normálně je sním jak jednu. Pak si jdu pro kyblík zmrzliny, pak si dám pytlík bonbonů, zapiju to mlékem, jdu si dát Coca colu a prostě takhle to jede v takových kombinacích,“ překvapil v pořadu Tomáš, kterého fanoušci tipují na vítěze.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy