Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec vytáhl do DRSNÉHO BOJE: ŽALOBA O MILIONY!

Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Dalších 16 fotografií
BITVA O PENÍZE
Zatímco v Česku se už pět měsíců přetřásá divoký rozvod hokejisty Tomáše Plekance (35) s Lucií Vondráčkovou (38), v zámoří se tématu doteď vůbec nevěnovali. Nyní ale kanadský deník přišel s dost zásadní informací, kterou patrně vyčetl ze soudní databáze. A líbit se nebude hlavně největší kamarádce zpěvačky Martině Adamcové (52) alias četařce Babinčákové z Tankového praporu!

Právě Martina Adamcová je režisérkou filmového propadáku The Perfect Kiss, na nějž Plekanec produkci půjčil dvě stě tisíc kanadských dolarů (v přepočtu 3,4 milionu korun). Aby také ne, když v kritizovaném snímku hrála hlavní roli Lucka (38). Dá se předpokládat, že právě na její naléhání půjčka vznikla.

Vložené finance ale sportovec doteď nedostal zpátky, a proto v Kanadě dle La Presse podal žalobu.

Právní boj

Podle ní Pleky poskytl peníze v roce 2016 společnosti Marcova Production, za níž má stát právě Martina Adamcová. Ta se brání, že dluh byl převeden na jinou společnost. Je ale otázkou, zda to mohla udělat, pokud s tím věřitel výslovně nesouhlasil. Režisérka se však dušuje, že souhlas získala, rozhodnout tedy bude muset soud.

„Žaloba je osobní msta (Tomáše Plekance) proti jeho manželce. Chtěl podporovat filmovou kariéru manželky a dětí. Pak se rozhodl opustit rodinu a dvě děti. Myslím si, že změnil názor na to, jak podporovat blahobyt své rodiny,“ cituje deník Adamcovou. Proč by se Tomáš mstil manželce, když žaloba nemíří vůbec na ni, ale filmařka nevysvětlila.

Pokoušeli jsme se jí proto zeptat na podrobnosti, coby citlivá umělecká duše ale opakovaně odpovídala v jinotajích a vůbec ne k tématu, takže jsme se vůbec nic zajímavého nedozvěděli.

Sám hokejista se kvůli probíhajícím soudním sporům nevyjadřuje.

„Pan Tomáš Plekanec nebude veřejně komentovat prohlášení a názory paní Adamcové, které jsou uvedeny v dotyčném článku. Bude mít příležitost odpovědět na ně a včas předložit svou verzi skutečností v rámci probíhajícího soudního řízení,“ sdělil eXtra.cz hokejistův kanadský právník Martin Côté, který má na starosti právě žalobu na produkční společnost Martiny Adamcové.

Související články

Další články