Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec ukázal fotku z dětství: Už je jasné, komu jsou jeho roztomilí synové podobní

Zdroj: Archiv Tomáše Plekance
+ Dalších 9 fotografií
podoba
Tomáš Plekanec (37), stejně jako většina Čechů, tráví poslední týdny doma se svou rodinou. Hokejista a partner Lucie Šafářové (33) se snaží doma zabavit všemožnými způsoby. Zatímco Lucie se snaží zdokonalovat u plotny, Tomáš vymýšlí pro sebe i svou milou aktivity, které by alespoň částečně nahradily posilovnu. Kromě společného cvičení se Tomáš ještě zaměřil na prohledávání fotek. S jednou z dětství se pochlubil na sociální síti.

Z dětské fotky, kterou Tomáš Plekanec (37) sdílel na Instagramu, je jasně vidět, čím už odmala chtěl být. Zeď, na které dominují hokejové dresy a fotka Jaromíra Jágra (48), ukazuje, že Plekanec chtěl být hokejistou už jako malý kluk.

Podoba se nezapře

Hokejový útočník hrající za Kometu Brno okomentoval roztomilou fotku slovy „Vzpomínka na dětství… můj dětský pokoj a hokejové sny…“ Bývalý partner Lucie Vondráčkové (40), s níž se stále ještě rozvádí, je aktuálně pyšným tatínkem dcery Leontýnky. Slavná tenistka mu holčičku porodila v prosinci loňského roku. Kromě malé princezny má s Vondráčkovou syny Adama a Matyáše. Teď je více než jasné, komu jsou oba kluci podobní.

Toho si všimli i Tomášovi sledující. „Jeden z vašich synků je vaše kopie… Celej Adámek,“ padalo v komentářích. Uvidíme, jestli i Leontýnka bude podobná tátovi, malou dcerku rodiče zatím příliš neukazovali.

Šafářová se zdokonaluje v kuchyni

Zatímco Plekanec se pochlubil fotkou z dětství, Lucie (33) se chlubí svým kulinářským umem. Už zvládla domácí pizzu i domácí chléb, který rodině servírovala k snídani. Plekanec může být na svou partnerku náležitě hrdý. Do svých 32 let se totiž proháněla po kurtech a na nějaké to zdokonalování v kuchyni nebyl čas. Zato teď si život hospodyňky Lucie užívá naplno.

Související články

Další články