Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec tvrdě o manželce: Vyhrál jsem. Hra na kanadskou rodinu skončila!

+ Dalších 29 fotografií
VYZNÁNÍ
Zatímco Lucie Vondráčková (39) po prohře u kanadského soudu zatím mlčí (vyjádřil se jen její právník), Tomáš Plekanec (36) se raduje. Na Facebooku vydal prohlášení, v němž děkuje nejen své právničce, ale tvrdě zabruslil i do své stále ještě choti!

Pondělní rozhodnutí kanadského Nejvyššího soudu, který potvrdil, že synové mají žít v Česku a ne v Kanadě, jak si přála Lucie Vondráčková (39), Tomáše rozradostnilo. A i kvůli tomu přiznal dosud přísně utajovanou informaci.

„Těžká série v play-off s Duklou, ale nejcennější vítězství už letos mám. U soudu v Kanadě jsem vyhrál a moji synové se vrátí do Česka. Děkuji právníkům, především pak Lence Radoňové, za skvělou praci. Bez ní bych tento příspěvek nemohl napsat. Ještě na podzim to totiž vypadalo, že pokud chci vidět vlastní syny, budu se muset stěhovat do zámoří,“ napsal bez obalu na sociální síť.

Je pravda, že Lucie Vondráčková mu dříve veřejně vzkazovala, že s dětmi zůstává v Kanadě a že když bude chtít, může je kdykoli přijet navštívit.

Nájezd na ženu

Hokejista se pak do své manželky navezl ještě tvrději. Vondráčková se sice snažila v posledních dnech přesvědčit veřejnost o tom, že se vždy chtěla do Česka vrátit na konci letošního školního roku, i když i podle Radoňové přitom opakovaně dávala najevo, že v Kanadě chce zůstat nastálo.

Soud rozhodl a hra na kanadskou rodinu skončila. Děkuji fanouškům, trenérům i spoluhráčům za podporu a pochopení. Pokud jsem nehrál, bylo to z důvodů, že jsem létal do Kanady,“ dodal Tomáš Plekanec.

Z Kanady se tak nejspíš vrátil i minulý týden, když probíhal soud, nechyběl ale ani na týdenním únorovém jednání prvoinstančního soudu, kdy hrál ještě za Kometu Brno.

Mohlo by vás zajímat

Další články