Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec se trápí: Lucie Vondráčková mu prý ODPÍRÁ SYNY! Nemůže je moc často vídat

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
To, co zažila velká řada mužů, kteří se rozvádějí se svými manželkami, mělo padnout i na velkého hokejového borce Tomáše Plekance (35). Jak se redakce eXtra.cz dozvěděla od jeho právní zástupkyně, s dětmi se podle jejích slov vůbec nevídá tak, jak by mu připadalo i vůči nim správné.

Hodně žen se při ukončování manželství mstí svým mužům na dětech. Dělají drahoty, hledají výmluvy, proč se tátové s potomky nemohou vidět, ba dokonce mnohá robátka proti tatínkům navádějí.

Brání mu prý ve styku!

U Plekanců takhle daleko naštěstí nejdou, i když podle vyjádření advokátky hokejového útočníka Montrealu Canadiens rozhodně mezi Lucií a Tomášem žádná idylka a shoda nepanují ani ohledně domluvy o jejich dvou synech.

„Styk s dětmi po jejich návratu do Kanady probíhal pouze o víkendu. Pan Tomáš Plekanec měl zájem o styk v širším rozsahu, jeho žádosti nebylo vyhověno s odůvodněním, že styk v tomto rozsahu je dle názoru matky pro děti nejvhodnější,“ uvedla pro eXtra.cz Mgr. Lenka Radoňová. Ta rozvod řeší dohromady s Tomášovou kanadskou právní zástupkyní a v branži je považována ze elitu.

Ta už se dříve vyjádřila k tomu, jestli opravdu manželka jejího klienta musela doma prakticky sloužit. Prý asi moc ne, když nevařila, měla k ruce uklízečku, tři opatrovatelky pro děti a podobně.

Padne dohoda?

Opravdu je Lucie (38) až taková „megera“, jak by to snad pro někoho mohlo z vyjádření vyznít? Naštěstí se zdá, že dvojice se pokouší o domluvu, aby se aspoň dětí rozvod tolik nedotýkal.

„V současné době se v Kanadě koncipuje dohoda, kterou by měl být styk otce se syny jasně předem určen v co možná nejširším rozsahu, s ohledem na zahájení sezony NHL,“ dodala advokátka. Ve hře je samozřejmě také do budoucna střídavá péče, o kterou Pleky u soudu žádá.

Tak snad malý Adam a Matyáš dostanou možnost vídat se s tatínkem víc než dosud a zpěvačka nebude dělat žádné obstrukce!

Související články

Další články