Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tomáš Plekanec PŘIZNAL VZTAH s Lucií Šafářovou! A Lucie Vondráčková podle něj sprostě lže

Plekanec přiznal, že Lucku nahradila Lucka...
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Vypadalo to, že bude už navždy mlčet, soukromí nikdy veřejně neprobíral. Jenže řeči, které se o Tomáši Plekancovi (35) po oznámení rozvodu s Lucií Vondráčkovou (38) nesou, ho donutily, aby vydal dlouhatánské vyjádření. V něm se pustil do manželky, která ho chtěla opustit už loni, ale přiznal i to, že randí s tenistkou Lucií Šafářovou (31).

Vyjádření, které vyšlo v úterý ve dvě ráno našeho času na Tomášově oficiálním facebookovém profilu, začalo tím, že nechtěl špinit všechny hezké roky, které s manželkou prožil, proto dosud nic nekomentoval.

Manželství bylo dva roky nefunkční

„S Luckou jsme jako manželé nefungovali už několik měsíců, vlastně už poslední dva roky. Každý jsme si žili po svém, při pobytu v Česku jsme se nevídali skoro vůbec. Oběma nám záleželo hlavně na tom, abychom dobře vychovávali naše děti. Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ přiznal vztah s tenistkou Plekanec. Je ale pravda, že s Šafářovou se zná už léta.

Kupodivu frajersky vynechal manželčino extempore s Matějem Hádkem, přestože to podle našich informací měla být pro něj opravdu poslední kapka Možná kvůli tomu, že ví, že i tak by brzy přišel rozchod.

Lucko, nelži!

A pak vlastně manželku obvinil ze lži. Ta totiž nedávno TopStaru řekla, že pro ni bylo překvapení, že Tomáš nutně potřeboval vyzvonit do světa, že se rozvádějí. A stěžovala si i na rychlost rozvodu. Podle hokejisty to má být úplně jinak.

„Na definitivním rozchodu jsme se dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než jsem to oznámil na Facebooku. Stejně tak měla po dohodě učinit Lucka. Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech. Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem. A jak jsem se teď dozvěděl, už měla v Kanadě dohodnutou spolupráci s rozvodovou právničkou a konec našeho manželství a kroky s ním spojené plánovala. Dokonce ve stejný den, kdy jsem vydal dohodnuté prohlášení, už byl na rozvodových papírech její podpis – připojený osobně a originálně v Kanadě,“ tvrdí Tomáš.

V Kanadě řeší Lucčino bydlení

Později potvrdil i to, co jsme před pár dny psali

„Z Česka jsem po oznámení našeho rozchodu neutekl, jak jsem se někde dočetl. Odjel jsem do Kanady zařizovat oddělené bydlení, na čemž jsme se s Luckou jasně a společně dohodli,“ přidal.

„Z toho, že naše manželství nevyšlo, jsem smutní. Zodpovědnost za to neseme oba. A oba se teď budeme snažit, aby to ani v nejmenším nepoznamenalo naše děti. Ty a jejich budoucnost jsou pro mě mnohem důležitější než cokoliv, co se o mně říká nebo píše. I když už s Luckou nebudeme spolu, vždy budeme rodiči dvou úžasných synů Matyáše a Adama I vzhledem k nim chceme náš vztah řešit dál už jen sami a mimo média. Proto vás všechny prosím o shovívavost a respektování našeho soukromí. Lucce přeju všechno nejlepší v kariéře i v životě,“ dodal Tomáš Plekanec.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy