Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tomáš Plekanec je šťastný muž: Těhotná Lucie Šafářová čaruje s vánoční atmosférou

Lucie Šafářová už má napečeno.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
láska
Lucie Šafářová to má už za pár. Jelikož by měla ještě před Štědrým dnem přivést na svět své první miminko, na vánoční přípravy jí už moc času nezbývá. Využila proto druhou adventní neděli a napekla cukroví a vánočku, která vypadá senzačně. Tomáš Plekanec může být na svou ženu pyšný, takovou vánoční rodinnou pohodu už nezažil dlouho...

Pod stromeček si nadělí ten nejkrásnější dárek. Lucie Šafářová by měla do dvou týdnů porodit a z Tomáše Plekance (37) tak udělá trojnásobného tatínka. Ten se po boku bývalé tenistky tetelí blahem. Aby také ne - nastávající maminka stihla doma vykouzlit krásnou vánoční atmosféru, která pohladí po duši každého. Bývalá vrcholová sportovkyně se pochlubila napečeným cukrovím a krásnou domácí vánočkou.

"Už také máte doma?" připsala k fotografii, ze které sálá vánoční atmosféra, kterou dotahuje adventní věnec s růžovými svíčkami. Tomáš Plekanec jako správný muž se spíše stará o praktické věci. Budoucí tatínek holčičky také přiložil ruku k dílu a před pár dny smontoval dětskou postýlku.

Oficiálně se slavný hokejista s úspěšnou tenistkou přiznali ke vztahu v létě 2018. Několik měsíců po tom Lucie otěhotněla. To, že budou brzy rodina, přiznali v červenci letošního roku. Bývalé tenistce to v průběhu těhotenství nesmírně sluší a je vidět, že je do Plekyho zamilovaná až po uši.

Pro hokejistu je vztah se Šafářovou doslova balzámem na duši. Několik let nefungujícího manželství s Lucií Vondráčkovou se na něm podepsalo. Vedle Šafářové se opět směje a už se nemůže dočkat, až vánoční svátky prožije v kruhu milované rodiny, která se zanedlouho rozroste.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy