Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec je se syny zpátky v Česku a vzkazuje: Nechci hon na moje děti

+ Dalších 24 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Jak redakce eXtra.cz již informovala, podle našich exkluzivních informací se Tomáš Plekanec (36) i se syny Matyášem (7) a Adamem (4) vrátil v úterý do České republiky. Informaci o návratu jsme nyní oficiálně ověřili i u hokejistovy právní zástupkyně.

„Mohu potvrdit, že výkon kanadského soudního rozhodnutí byl naplněn. Otec s oběma nezletilými v úterý 25. června přiletěl do České republiky,“ uvedla pro náš web Plekancova právní zástupkyně Mgr. Lenka Radoňová.

Přidala i jemné varování pro ty, kdo by snad chtěli potomky jejího klienta nahánět s kamerami nebo foťáky.

Varování

„S ohledem na to, že nezletilí nejsou osobami veřejného zájmu, zdvořile žádám média, aby v plné míře respektovala jejich soukromí,“ dodala.

Trojici, tedy tatínka se syny, svědci viděli jak v úterý v osm ráno na letišti ve Frankfurtu, tak o pár hodin dříve v kanadském Montrealu. Lucie Vondráčková (39) s nimi nebyla, na přepravu dostal kluky do péče výhradně Tomáš Plekanec.

Návrat

Děti budou v Praze bydlet v novém bytě, který táta nedávno pořídil. Kdy se vrátí Lucie Vondráčková, to ještě není jisté. Před pár dny ale na Instagramu hlásila, že už si také balí kufry.

Mohlo by vás zajímat

Další články