Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec je nešťastný: Jeho kluci budou mít zkažené Vánoce

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 5 fotografií
drsný Rozvod
Blíží se Vánoce, ale ani to nepřiměje Lucii Vondráčkovou (38), aby přivezla syny Adama a Matyáše z Kanady do Čech. Rozvodová válka s Plekancem (36) tak zuří čím dál víc. Plekanec by o děti stál, ale zpěvačka stále zůstává v zámoří. Kluci na Vánoce neuvidí ani babičku s dědou. Obzvláště babička by si to zasloužila, jelikož je do Kanady jezdila hlídat.

Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec jsou v rozvodové při. Zpěvačka je ale, zdá se, soupeřivá a rozhodla se, že její synové s ní zůstanou v Kanadě i přes Vánoce. Tomu ale Plekanec odmítá uvěřit.

„Pořád v to doufám. Nedovedu si představit, jak jim za pár let vysvětlím, že nechodili do školy, měli prázdniny a stejně nepřijeli do Česka, aby byli na Vánoce s tátou a s babičkou, která je navštěvovala v Kanadě a pomáhala je vychovávat. Podle toho, co vím, se s nimi jejich máma na Vánoce do Česka nechystá. Ale rád bych se pletl,“ řekl Plekanec v magazínu Dnes.

Syny tedy neuvidí ani babička, která by si to jistě zasloužila. Plekanec mimo jiné tvrdí, že byl s Vondráčkovou na oznámení rozvodu veřejnosti dohodnutý. Ta ale hrála překvapenou.

„Až teď vidím, jak bylo všechno promyšlené a připravené. A já to celou dobu nevěděl. Husí kůži nemám z toho, že nám to přestalo fungovat. To se stane mnoha lidem i s malými dětmi. Ale právě z toho, jak to celé proběhlo,“ dodal.

Snad si to Vondráčková ještě rozmyslí.

Související články

Další články