Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Plekanec a svatba? Kamarád má pro Lucii Šafářovou překvapivou zprávu

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 12 fotografií
SPEKULACE
Když v pondělí přišla informace, že Tomáš Plekanec (36) a Lucie Vondráčková (39) nečekaně uzavřeli příměří, překvapilo to všechny. Někteří jejich fanoušci to vnímají tak, že se manželé tím pádem okamžitě rozvedli a že hokejista nakonec mohl souhlasit s uspokojením finančních potřeb zpěvačky jen proto, že se chce narychlo znovu oženit. Opravdu?

„Po roce vzájemného odloučení jsme se společně dohodli na ukončení všech našich sporů. Naše děti nesmí trpět definitivním rozpadem našeho vztahu. Prosíme tak média o to, aby respektovala soukromí naše a našich dětí. Děkujeme za pochopení,“ stálo ve společném prohlášení stále ještě manželů, podepsané jejich právními zástupci.

Někteří fanoušci dvojice to pochopili tak, že Lucie Vondráčková (39) s Tomášem už sundali snubní prsteny, protože jejich manželství mělo být rozvedeno. Jenže podle všeho jen špatně pochopili situaci. V Kanadě totiž „pouze“ probíhal soud o to, jestli se zpěvačka může rozvádět i tam (měla by šanci na větší odškodnění), nebo musí v Česku, kde se dvojice brala a kde uzavřela předmanželskou smlouvu.

Rozvod teprve bude

A za oceánem nakonec asi i kvůli hrozbě vleklých letitých sporů došlo k dohodě, že se vše vyřeší smírem. Plekanec podle všeho dostal střídavou péči o oba syny, po které tolik toužil, a „Vondrajda“ zase jistě neodešla s prázdnou, jinak by s dohodou těžko souhlasila (pokud se ovšem finance netýkají jen dětí).

Finální fáze rozvodu tak nejspíš bude stejně muset proběhnout v Česku, manželé patrně podají žádost o takzvaný nesporný rozvod, tedy ten, u kterého se předem na všem domluvili, a i když takový druh rozvodu obvykle probíhá kratší dobu, přece jen to nějaký ten čas trvá.

Navíc i přátelé hokejisty říkají, že spekulace lidí o svatbě ještě před prosincovým porodem Lucie Šafářové jsou úplný nesmysl. „Má ji moc rád, opravdu, změnila mu život, ale po tom, co prožil v průběhu posledního roku, rozhodně žádné myšlenky na ženění momentálně nemá,“ tvrdí známý Tomáše Plekance (36), to samé ale tvrdí i další, které jsme oslovili. I sama bývalá tenistka ale napůl v žertu prohlásila, že potom, co s ním za rok zažila ohledně jeho rozvodu, by si ho nikdy nevzala, takže kdo ví, zda ji situace nějak mrzí.

Kdo ale ví, třeba na to časem skutečně dojde…

Související články

Další články