Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tomáš Ortel měl svatbu na narozeniny Adolfa Hitlera! Na zámku Zbiroh dělali tajné rituály příslušníci SS

Tomáš Ortel měl veselku na zámku Zbiroh.
Zdroj: facebook.com/zamek.zbiroh
+ Dalších 10 fotografií
Lídr problematické kapely Ortel Tomáš Hnídek (42) se oženil na zámku Zbiroh. Hnídek se dnes jmenuje Tomáš Ortel a vzal si za manželku dlouholetou přítelkyni Janu. Veselka proběhla v den, kdy si neonacisté připomínají narozeniny Adolfa Hitlera. Zámek Zbiroh je velmi tajemné místo. Mystický význam mu dávaly také jednotky SS.

Zpěvák Tomáš Ortel, rodným příjmením Hnídek, se tajně oženil na zámku Zbiroh na Plzeňsku. Veselka proběhla ve středověkém duchu.

„Svatba byla ve středověkém stylu se staročeskou kuchyní o sedmi chodech a s doprovodným programem kejklířů, turnajem a ohnivou show a byla zakončena opékáním selete na rožni. Nejkrásnější svatební dar byl obrovský český lev vytesaný z jednoho kusu kmene,“ popsal Ortel pro web expres.cz.

Svatba proběhla 20. dubna. To je datum, kdy se narodil Adolf Hitler. Hnídek a jeho Jana to tak nějak na 20. dubna prostě naplánovali…

Zámek Zbiroh je velmi magickým místem. Tajné rituály tu prováděly také jednotky SS. Místní ermitáž za 2. světové války sloužila jako mystické místo pro příslušníky SS. Na podlaze je heptagram. Kdo si na něj stoupne, cítí prý silnou energii. Do studny na zámku Zbiroh pak jednotky SS ukryly svůj archiv. Některé bedny se podařilo vyzvednout, jiné jsou ještě zřejmě na dně studny.

Související články

Další články