Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tomáš Ortel do toho tajně praštil: Vzal si plastikovou modelínu s obřími silikony!

Tomáš Ortel se oženil.
+ dalších 10 fotografií
Kontroverzní zpěvák Tomáš Ortel (42), rodným příjmením Hnídek, se tajně oženil! Veselka ve středověkém stylu proběhla na zámku Zbiroh na Plzeňsku. Jeho hudební kariéra začala v neonacistické kapele Conflict 88, nyní působí ve vlastní skupině, které je vytýkána nenávist vůči islámu a uprchlíkům. Podívejte se, jakou kobru s obřími silikony si vzal!

Tomáš Ortel (42) už je pod čepcem! O víkendu si tajně vzal svou dlouholetou přítelkyni na zámku Zbiroh nedaleko Rokycan na Plzeňsku. Na veselku, která se nesla ve středověkém duchu, dorazily desítky lidí.

Fanoušci kontroverzní skupiny Ortel, které je vytýkána především přemrštěná nenávist k islámu, však mezi svatebčany nebyli. Novomanželé pozvali jen rodinu a blízké přátele.

Ortel se oženil se svou přítelkyní, se kterou dlouhá léta chodil. Ta měla problém do těsných svatebních šatů vtěsnat své silikonové poklady. Rovněž se mezi zlými jazyky povídá, že plastičtí chirurgové zasahovali i na její tváři.

Kontroverzní zpěvák, který začínal v neonacistické kapele Conflict 88, byl oblečený v rytířském. A také si zašermoval. Poté se všichni odebrali na hostinu, na které se podávalo opékané selátko.

Mohlo by vás zajímat

Další články