Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tomáš Matonoha přestěhoval rodinu do domu za miliony: Stylová jídelna pro 15 lidí

Tomáš Matonoha přestěhoval rodinu do domu za miliony: Stylová jídelna pro 15 lidí
Zdroj: mapy.cz, profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
bydlení
Tomáš Matonoha (49) s manželkou Lucií Benešovou (45) vychovávají čtyři děti a mají i psa. Rodina se dlouho mačkala v dejvickém bytě, pak herec bouchl do stolu. Ve velkorysém domě v pražských Řepích, který Matonohu vyšel na miliony, už mají dostatek prostoru!

Po letech odříkání se Tomáš Matonoha rozhodl, že udělá rodině radost. Z dejvického bytu, v němž se s manželkou Lucií Benešovou a čtyřmi dětmi mačkali, přesídlil herec pod Bílou Horu v pražských Řepích.

V lokalitě, kde ceny nemovitostí startují na 10 milionech korun, pořídil herec dům už v roce 2017. Delší dobu ale trvalo, než si ho Benešová přetvořila podle vlastních představ. „Naskytla se nám dobrá koupě domu, tak jsme neváhali. Nedávno jsme se přestěhovali, ale až to bude kompletně zařízené, tak budu teprve spokojená. Máme i velkou zahradu, takže i náš pes je spokojený,“ říkala tehdy Blesku.

Teď už má hotovo a Matonohova rodina bydlí tak, jak si vždycky přála. Srdcem jejich domova se stala jídelna, protože Lucie ráda vaří. Dominuje jí stůl pro patnáct lidí, u kterého pravidelně usedají příbuzní i přátelé. Tomáš měl radost i ze zahrady, na které se vyřádí především jeho pes. Benešová na ní nechala vybudovat zahradní domek, i když musela kvůli povolení oběhnout úřady.

Vzpomínka na byt

„Okamžitě mě nadchla zahrada a hned jsem viděla, jak bude náš nový domov vypadat. Interiér byl řešen v úplně odlišném stylu a byl dost tmavý, ale přesně jsem věděla, že když ho zařídíme ve světlých barvách, dostane úplně jinou atmosféru,“ prozradila Lucie webu homebydleni.cz s tím, že do domu si přinesla i připomínku dejvického bytu.

Nechtěla se vzdát na míru vyrobené kuchyně. "Naštěstí noví majitelé našeho původního bytu měli o kuchyni jinou představu, a tak jsme nakonec obě kuchyně vyměnili," uzavřela.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy