Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tomáš Magnusek opět bojuje s nadváhou: Poté, co zhubnul 80 kilo, má problémy s jojo efektem

Tomáš Magnusek: Po rapidním zhubnutí znovu bojuje s nadváhou
Zdroj: Se souhlasem Tomáše Magnuska/profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Jojo efekt

Režisér a herec Tomáš Magnusek (38) prošel za poslední roky pořádnou proměnou. Podařilo se mu shodit neuvěřitelných osmdesát kilo, za což ho mnozí obdivovali. Nyní na svém Instagramu sdílel režisér realitu tzv. jojo efektu, tedy opětovného zvýšení tělesné hmotnosti po předchozí cílené redukci. Nabral zpět dvacet kilo, ale ani to ho prý nezastaví, aby v hubnutí dál pokračoval.

Tomáš Magnusek znovu přibral. Na svém Instagramu se svěřil fanouškům, že kvůli jojo efektu nabral dvacet kilogramů.Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří mi už v první etapě mého hubnutí drželi pěsti a podporovali mě. Podařilo se mi dát 80 kilo dolů. Dnes jsou to dva roky, kdy jsem byl na svém nejnižším čísle, a za dva roky jsem zase 20 přibral. I když jsem se bál většího jojo efektu, i tak mi to vadí. Je mi jasné, že to pro mě bude celoživotní boj,“ napsal na sociální sítě.

Magnusek se nevzdává a pokračuje v boji o pěknou postavu a především o lepší zdraví. „Zítra začíná druhá etapa hubnutí, zabojuji o těch dvacet a ještě dvanáct k tomu. Držte pěsti a ještě jednou díky za podporu,“ napsal režisér.

Shodil a zase nabral

Tomáš Magnusek v září 2021 hlásil, že se mu podařilo shodit neuvěřitelných osmdesát kilogramů. V minulosti se jeho váha blížila až ke dvěma stům kilogramům, což už začínalo být nebezpečné. I proto se s tím rozhodl něco dělat. Zejména koronavirová pandemie režiséra vyděsila.

Covid je totiž velkým rizikem nejen pro starší, ale i obézní pacienty. Magnusek tak nechtěl nic riskovat a udělal dobře. Poté, co rapidně zhubl, pochvaloval si, že se mu lépe dýchá a už se tolik nepotí, jak informoval Blesk.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy