Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tomáš Magnusek a jeho věčný boj s kily: Filmař se ukázal ve stahovacím prádle

+ Dalších 10 fotografií

Nekonečný boj s hubnutím a přibíráním. Český herec a režisér Tomáš Magnusek se již dlouhou dobu nedokáže zbavit jojo efektu, který mu neustále vrací kila navíc. Tomáš v rozhovoru pro eXtra.cz otevřeně promluvil o své váze a o tom, co hodlá nyní podniknout, aby se kila navíc pokud možno nevrátila. Poradil i tři tipy, které mu v minulosti pomohly.  

Český herec a režisér Tomáš Magnusek se před nedávnem nechal slyšet, že skončí kariéru režiséra a bude se věnovat pouze herectví. Magnusek negativní kritiku na své filmy nebere zrovna nejlépe, avšak v rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že některá přišla i oprávněně. Ovšem to není jediná věc, která sympatického herce trápí, jeho váha a jojo efekt mu dělají problémy již delší dobu.

Jojo efekt

"Já s tím budu mít celý život problémy," odpověděl hned herec na otázku, jak se zvládá srovnávat s jojo efektem. "Já nefetuju, nepiju, nekouřím, nepiju ani kávu," vysvětlil Tomáš. "Můj problém je žrádlo, já prostě nemám vůli v jídle. A ani jsem teď neměl čas se tolik pohybovat," pokračoval. "Ale, teď jsem dotočil pohádku, takže od zítřka se pohybovat začnu," slíbil s úsměvem herec svým fanouškům, které nechce zklamat.

Jakým sportem začne herec svůj nový den? "To kdybych věděl," směje se. "Určitě ale budu jíst zeleninu a masíčko, to přísahám, a potom se budu co nejvíc pohybovat," věří Magnusek."Já mám teď 130 kilogramů, ale měl jsem i 180 kilogramů, takže mám těch padesát dole, ale dříve jsem měl i pod sto," vypočítal výkyvy své váhy Magnusek. "Musím se dostat aspoň pod těch 110 kilogramů, nejlépe. Ale je mi 39, tak to na mém zdraví nejde tolik ještě vidět," okomentoval Tomáš, který se cítí zatím po zdravotní stránce dobře.

Rady Tomáše Magnuska

"Já mám tři rady, první je: ráno vstát a půl hodiny potom se začít pohybovat, aspoň na půl hodiny," začal herec svou budoucí denní rutinu. "A nejíst po páté hodině odpoledne, nejvíc mi totiž pomohl přerušovaný půst, kdy šestnáct hodin nejíte a osm ano, a to teď musím zase začít," vysvětlil, co mu nejvíce pomohlo. "Mně se líbí, jak všichni, kteří na ten rozhovor budou koukat, budou říkat, že debil tady žvaní a má dvacet kilo nahoře a bude nám vykládat," zasmál se herec, který pro legraci nejde daleko.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy