Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Tomáš Klus v nejlepší náladě: Putina nazval “Vláďou, malým pinď*urem”

+ Dalších 5 fotografií

Zpěvák Tomáš Klus je momentálně na roztrhání. Po nedobrovolné dvouroční dovolené z důvodu pandemické situace je zpět v plném pracovním nasazení a ve stejném duchu se ponese i jeho léto, jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytl na karlovarském festivalu. Vyjádřil se i k aktuální situaci spojené s Ruskem a  okupovanou Ukrajinou a Putina nazval “malým pindíkem”.

Známý zpěvák Tomáš Klus dorazil do Varů. Na filmovém festivalu je již poněkolikáté, a jak prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, zatím nikdy nezhlédl ani jeden film, letos však hodlá situaci změnit. “Mám takovou tradici, že já jsem ještě nikdy neviděl ani jeden film, a dneska ji hodlám porušit,” směje se.

Tomáš Klus označil Putina za pinďoura

Tomáš Klus je momentálně v plném pracovním nasazení a jinak to nebude ani po celé léto. “Mám ryze pracovní léto, úplně. Dokonce mám naplánovaný rok bez dovolených, protože jsem měl dovolenou dva roky, nedobrovolnou. Teď mám opravdu co dělat a potřebuju dělat, holt tak to je,” říká Tomáš Klus a zabrousil i k pandemické situaci. 

Že by se opět rozjela další vlna covidu, toho se Tomáš nebojí, ale tíží ho jiný problém. “Pandemická situace si myslím, že se nebude opakovat. Měli bychom hlavně napřed vyřešit Vláďu, malého pinďoura, a pak už to bude lepší, protože si myslím, že jak pandemie, tak Vláďa malej pinďour, nám ukazují, že věci nezvládneme jinak než společně,” vyjádřil svůj postoj k aktuální situaci mezi Ukrajinou a Ruskem.

Celý rozhovor je ke zhlédnutí v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy