Takhle dávají dětem najíst u Klusových! Pyšný tatínek a manžel Tomáš Klus (31) si nemohl pomoct a pochlubil se fotkou, na které jeho láska Tamara Klusová (30) kojí sedmiměsíční dcerku Jenovéfu.

„UsPoKojení,“ napsal trefně Klus k fotce na Instagramu, která vyvolala bouři. Do kojící Tamary se totiž pustily zástupy žen, které kojení na veřejnosti odsuzují. Některé to zvládly slušně, jiné si se slovníkem hlavu nelámaly a jadrnými výrazy nešetřily.

„Za mě kojení na veřejnost nepatří, stejně jako přebalování na jídelním stole v restauraci. A když už to jinak nelze, alespoň šátkem se zakrýt! Ne všichni se na to chtějí koukat, ne všude je to vhodné,“ vzkázala Tamaře rozohněná Tereza. „Není na tom skutečně nic k civění, sexy to taky není, tudíž pseudoargument, že každá žená, která to neshledává normální, si je sebou nejistá, je spíš k smíchu,“ dodala.

Našly se ale i takové názory, které se Tamary zastávají. „Co vám na kojení přijde nenormálního? Co vám na krmení dítěte vadí? To mi hlava nebere a to mi přijde nenormální,“ postavila se za Klusovu manželku Eva. A souhlasí i Veronika: „Každé dítě se pod šátkem nenají. Moje dcera, jakmile nás zakryju plínkou, přestane mít a hned nás odkrývá. Je lepší nakojit kdykoliv a kdekoliv, než mí vynervované dítě!“

Kojení na veřejnosti prostě stále rozděluje národ na dva nesmiřitelné tábory, desítky komentářů pod fotkou jsou toho důkazem. A co vy? Je podle vás kojení na veřejnosti v pořádku, anebo mezi lidi nepatří?