Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus složil píseň k dokumentu V síti: Holčiček se v ní ptá, jestli je doma máma

+ Další 3 fotografie
Tomáš Klus (33) se v nové písni ptá Je doma máma? a tato skladba byla vytvořena speciálně pro nový dokument Víta Klusáka (39) s názvem V síti. Tento snímek má poukázat na celorepublikový problém v tom, jak je snadné zneužít nezletilé děti na sociálních sítích. Tomáš Klus si ve videoklipu zahrál právě jednoho z predátorů, kteří na sítích zneužívají mladé dívky a chlapce.

Dokument V síti má poukazovat na obrovské nebezpečí, které se děje na sociálních sítích nezletilým dětem, převážně dívkám. Tři dospělé herečky vypadající jako dvanáctileté dívky ve třech naaranžovaných pokojích po dobu deseti dní musí odepisovat a vést videohovory se skoro 2500 potencio­nálními sexuálními predátory. Tento experiment poukazuje na jedno z nejdůležitějších témat ze světa mladých a tím je zneužívání dětí na internetu.

Šílená náhoda a nápad v jednom

Vít Klusák, který celý projekt dal dohromady, bere umělecké spojení s Tomášem Klusem jako šílený nápad. Na jedné akci byl prý zasedací pořádek uspořádán tak, že Klusák s Klusem seděli vedle sebe. Dali se do řeči a Tomáš se zeptal, kdy bude film hotový. Klusák odpověděl, že v únoru, a poté zpěvákovi nabídl, jestli nechce pro celý snímek napsat symbolickou píseň.

Prý se Klus po shlédnutí filmu zavřel na dva dny do studia. Poté přišla Klusákovi zpráva, kde se zpěvák omlouvá, že zkoušel všechno možné, ale nevymyslel zatím nic použitelného. Po pár hodinách však svou odpověď změnil na to, že něco napsal, i když to skončilo v koši, a že mu to přece jen pošle, protože je taky šílenec. S těmito informacemi se svěřil serveru Novinky.cz.

Se zvednutým žaludkem

Tomáš Klus se ke spolupráci vyjádřil kladně, Klusákovy práce si prý velmi váží. Serveru Novinky.cz popsal, že po shlédnutí snímku a zpráv na profilu jedné z dívek byl natolik zhrozen, že vyrazil se zvednutým žaludkem do studia a po dvou dnech napsal píseň Je doma máma?, ve které má představovat právě onoho sexuálního predátora.

Smrdělo to rozvodem

Doma s novou skladbou nesklidil pozitivní ohlas. „Když jsem ji pustil doma, chvíli to smrdělo rozvodem, neboť jsem šel po Vítově vzoru na dřeň a zvolil nepříjemný pohled z první osoby, protože myslím, že je na šokující téma nutné upozornit šokantně. Jsme totiž, jak se říká, dnes už zvyklí na ledasco,“ informoval Klus Novinky.cz.

Související články

Další články