Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus sfoukává 32 svíček: Dramatická proměna nenápadného mladíka v otce tří dětí

Oblíbenému českému zpěvákovi Tomáši Klusovi je dnes 32 let.
Blahopřejeme!
Zdroj: Facebook/Tomáš Klus
+ Dalších 5 fotografií
Pro někoho tak trochu podivín, pro jiné nenahraditelný idol. Písničkář, herec, skladatel a textař Tomáš Klus, který dnes slaví dvaatřicáté narozeniny, toho za svůj život stihl už poměrně dost – bodoval v hudebních cenách, sesadil z trůnu Českého slavíka Karla Gotta a v neposlední řadě má velkou a krásnou rodinu, které prý vděčí za mnohé.

Tomáš Klus, rodák z Třince, se v mládí věnoval nejen hudbě, ale také sportu, ve kterém byl úspěšný. V roce 2007 vyhrál s písní Dopis pěveckou soutěž CzechTalent Zlín a o rok později již vydal své první album Cesta do záhu(d)by.

Po absolvování herectví na DAMU se objevil v několika filmech. Asi nejvíc ho proslavila role jednoho z bratrů v pohádce Tři bratři režiséra Jana Svěráka. Kromě toho jej diváci mohli vidět ve filmu Šejdrem či v roli prince Jakuba v pohádce Tajemství staré bambitky.

Úspěchy slaví i na hudebním poli. Před osmi lety se stal zpěvákem roku TV stanice Óčko i Andělů, v roce 2011 a 2012 pak získal stříbrného a dokonce i zlatého Českého slavíka. Je znám tím, že během svých koncertů dokáže skotačit na pódiu do padnutí a pozornost publika je schopný udržet klidně po dobu několika hodin.

Klus tvrdí, že prošel velkou proměnou, což je ostatně i vidět. Ze sladkého mladíka se stal charismatickým otcem tří dětí, které má s manželkou Tamarou Klusovou. Jak sám uvedl, největší změna přišla právě díky spokojenému rodinnému životu. Dnes už nepociťuje potřebu honit se za nesmyslnými věcmi. Klid nachází také v přírodě, kterou miluje a která je pro něj velkou inspirací.

Související články

Další články