Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Tomáš Klus se pochlubil roztomilou dcerou: Devítiletá Josefína je celý tatínek

Tomáš Klus s manželkou na premiéře filmu Přání k narozeninám.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
otec a dcera

Devítiletá Josefína Klusová svého slavného tatínka, zpěváka Tomáše Kluse prostě nezapře. Hudebník svou nejstarší dceru vzal na filmovou premiéru komedie, ve které se objevil v hlavní roli, a nestačili jsme se divit, jaká krásná slečna z ní roste. 

Neskutečná podoba

Jako vejce vejci, tak si jsou podobní zpěvák Tomáš Klus a jeho nejstarší dcera Josefína, která ho společně s manželkou Tamarou doprovodila na premiéru nové romantické komedie Marty Ferencové Přání k narozeninám.

Josefína, z které už je malá slečna, roste do krásy a má po kom. Přesto je ale více než své mamince podobná tatínkovi, který je jedním z nejoblíbenějších českých písničkářů a textařů. Blonďaté vlásky, oči, úsměv, nos a dokonce i tvar obličeje, je to prostě celý tatínek.

Jak se říká, otec je vždy nejistý, ale v případě Tomáše Kluse a jeho nejstarší dcery rozhodně nehrozí pochyby, že by Josefína byla po sousedovi. Snad po slavném rodiči zdědí i talent a budeme se moct těšit na společný duet. Tomáš s Tamarou vychovávají ještě šestiletou Jenovéfu a sedmiletého Alfréda.

Návrat na scénu

Klus, který napsal k nové komedii úvodní píseň, si od zpívání dal v poslední době pauzu. "Řekl jsem si, že teď chci spíš hrát, protože mě to baví. Pořádně koncertovat budeme až od května. Ale stihl jsem napsat novou desku. A moje žena napsala knížku a k těm pohádkám jsem napsal písně," řekl na premiéře Přání k narozeninám webu Super.cz.

V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínal na svou kamarádku, která před nedávnem podlehla vzácné nemoci motýlích křídel. "Byla to jediná holka, která měla přístup na naše mejdany, protože každá kapela má svůj vlastní smysl pro humor. Byla součástí naší mozaiky, a i když jsme věděli, že její tělo není v dobrém stavu, velmi nás vždy překvapila její duše," uvedl.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy