Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tomáš Klus přišel o roky práce. Hackeři mu smazali všechny videoklipy. Vydal rozsáhlé prohlášení

Sympatický Filip Janda v podání Tomáše Kluse.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Útok hackera

Zpěvák Tomáš Klus (36) své fanoušky šokoval nepěknou novinkou. Neznámý hacker se mu naboural na YouTube kanál a celý jej smazal. K incidentu se zpěvák vyjádřil na svém Facebooku, ale jak to tak vypadá, těžkou hlavu si z toho nedělá a snaží se to vnímat jako znamení.

Tomáš Klus dokázal, že pro něj sociální sítě rozhodně nejsou na prvním místě. Hacker se mu totiž dostal do jeho účtu na YouTube a smazal mu celý kanál. Jak to tak vypadá, přišel jsem o YouTube; klipy, videa, sledující. Ještě včera na něm nějaký hacker vysílal projevy Elona Muska. Žádná velká smuténka z toho na mě nepadá. Začít znovu je vzpruha ducha,“ napsal v pozitivním duchu na Facebook.

Nic se nestalo, říká

„Jen mě to přivedlo k myšlenkám o křehkosti a pomíjivosti světa, na kterém si tolik zakládáme, jemuž tolik důvěřujeme a kterému věnujeme tolik času. Ve skutečnosti se nic nestalo. Doslova. Na skutečném Tomáši Klusovi se totiž nic jiného než skutečný Tomáš Klus vysílat nedá,“ dopsal ještě k příspěvku zpěvák.

Doplnil také, že si z toho bere ponaučení. A to takové, že si bude více vážit toho, kým je, a že nebude chtít být něco víc. Vždyť to nejlepší na nás je, že jsme takoví, jací jsme. Že takoví, jací jsme my, není nikdo jiný na světě. Sláva jedinečnosti,“ zakončil svůj post Tomáš Klus.

Kritika za pohádku

Klus vzbudil v poslední době rozporuplné reakce hlavně kvůli vysílání druhého dílu Tajemství staré bambitky. Pokračování se vysílalo na Štědrý den a někteří uživatelé na sociálních sítích zpěváka pořádně zkritizovali. „Kdyby tam nehrál Klus, jestli se tomu dá říkat hraní, bylo by to hezčí. S prominutím máme lepší herce na tuto roli," zněl jeden z komentářů. Ale ani s tím si zpěvák hlavu neláme a vždy je naladěn na pozitivní vlnu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy