Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus neřeší jen svou koncertní šňůru! Má na starosti i Alfrédovy BOBKY!

Zdroj: extra
+ Dalších 10 fotografií
Tomáš Klus je zamilovaným básníkem tělem i duší. Ale co naplat. I takový básník, který se leckdy bere až moc vážně, udělá výjimku! A prostě si udělá srandičku i z vážných věcí...

Dvojnásobný táta a Zlatý slavík roku 2012 Tomáš Klus (30) své dvě děti miluje nadevše! Snad není dne, kdy by veřejně nepoděkoval své ženě Tamaře za to, že mu porodila dcerku Josefínku a synka Alfréda.

“Děkuju Bohu (svý ženě) za dar dvousvětí. Klučičí svět je pro fotříka škola parťáctví, druhu lásky, která rozpouští tisíc a jeden předsudek stran vztahu muž vs. city…,” velebí Tomáš svými slovy svou ženu Tamaru.

Momentálně probíhá dlouho očekávané turné – RecyKlus tour, při kterém Tomáš poukazuje i mimo hudbu na to, jak moc důležité je pro naši planetu recyklovat odpad. A to by nebyl Tomáš, kdyby si i z tak moc závažného tématu a problému, který se týká celé naší planety, neudělal srandu! Vzal svého malého synka Alfréda a přiložil k němu plyšový bobek se slovy, že i tohle se musí recyklovat! Proč pak by ne, sranda přeci musí být!

Související články

Další články