Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus i jeho Tamara jsou „v cajku“: Z jejich prohlášení ale „v cajku“ nebudete vy!

Tomáš Klus i Tamara jsou prý „v cajku“.
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 13 fotografií
Tomáš Klus (32) se před pár dny na svém Facebooku z neznámých důvodů rozepsal o tom, že v minulosti podváděl všechny své přítelkyně včetně své současné manželky Tamary (30). Jeho slova o nevěře vyvolala veliký rozruch. Manželé Klusovi mají ale pocit, že se nic zásadního nestalo. Jak sami uvádějí, jsou prostě "v cajku". Zaručujeme vám, že z jejich oficiálního vyjádření k celé záletnické kauze nebudete "v cajku" vy! Garantujeme vám, že při čtení budete mít pocit, že text je psaný někým z jiné planety.

Tomáš Klus si nejspíše řekl, že jeho slova o nevěře nadělala větší paseku, než původně čekal, a na pořadu dne je tak další prohlášení. Tentokrát na téma: Proč jsem něco takového vlastně udělal?

„Prosím vás, my jsme s Tamarou v cajku,“ píše na úvod písničkář, který si libuje v hledání pravdy.

To horší ale teprve přijde. Klus se ve svém sáhodlouhém prohlášení věnuje tomu, proč před celým národem přiznal, že byl všem svým partnerkám nevěrný.

„Napsal jsem to proto, že Pravda osvobozuje a celý to bylo spíš o Pravdě než o nevěře, ale chápu, on totiž byl v tom trochu záměr z mé strany, ..vybouchnout.. Víte, mnozí z vás na mě koukají jako na někoho, kdo JE HODNĚ NĚKDE, a to v obou významech jolandina výroku. Snažím se pokaždé při osobním kontaktu s takovým pohledem dát najevo rovnost, víceméně stejný poměr černé a bílé barvy ve složení mé a pozorovatelovy duše,“ stojí v textu známého hudebníka.

A pokračujeme dále.

„Usiluji o všespolečenský dialog, ale má aureola iluzivní dokonalosti mi jej znemožňuje a ztrpčuje pohled na mě mnoha mužům, kteří NIKDY NEBUDOU JAKO TOMÁŠ a mnoha dalším lidem, na který jsem prostě moc ..sluníčkovej.. Ale nejsem o nic míň, ani o moc víc než kdokoli jiný. Jak to ale dokázat? Jedině Pravdou. Pravdou o sobě. Pravda jediná vysvětluje, kdo jsme, co chceme, cítíme.. S myšlenkou vysvléknout se do naha koketuji bezmála rok. Byl jsem od ní zrazován, především vlastním egem. Svou ženou nikdy, naopak, to ona mi mimo božský dotek odpuštění ukázala, že skutečně prožívat a vytvářet může člověk jen zcela ve světle Pravdy, neboť cokoli, co je z opačného spektra, dřív nebo později projeví svou destruktivní podstatu.“

Tomáš Klus je se svou Tamarou prý „v pohodě“.

Pokud máte pocit, že čtete text od spisovatele z jiné planety, tak rozhodně nejste sami. Bohudík (nebo bohužel?) toto stále ještě není vše!

„Fakt, že něco tak intimního rozmazávám veřejně, je mimo, neboť náš život je z naší i vaší vůle veřejný. Pozornost, kterou náš vztah vzbuzuje, chci využívat k otevírání témat, nikoli pro stvrzování představy ÚSPĚŠNÉHO, či DOKONALÉHO MUŽE. Nehledám mezi vámi pochopení a uznání odvahy, ani odpuštění, to bylo, je a bude v rukou mé ženy. Chci dát najevo, že soulad s vnitřním a vnějším nastavením člověka je nejpřímější cestou ke šťastnému životu. Ke svobodě dělat a říkat co chci, co cítím, a to beze strachu, že mě může někdo napadnout, zaskočit, usvědčit ze lži, z přetvářky, pokrytectví a neautenticity.“

„S ohledem na své aktivity, kdy z jednoho úhlu pohledu moralizuji a dělám vlny, z jiného zase dělám dobře, že nemlčím, ale především, sám za sebe vznáším požadavek na morální očistu veřejného prostoru, v němž se dle mého příliš rozmáhá lež a manipulace s Pravdou, tudíž, vyžaduji ji po druhých, nezbývá mi než jít s kůží na trh,“ píše dále Klus, který v následujících řádcích upozorňuje, že rozhodně nelegitimizuje nevěru.

„Rozhodně nelegitimizuji nevěru a nejsem zastánce experimentování se zdravím, holt jsem dělal věci, na které nejsem pyšný. Přiznáním k nim se stavím čelem k osobnímu selhání, přijímám zodpovědnost a vědomí, že co seju, sklízím. Svou vinu nesu a nesmývám, zůstává mementem pro časy příští, ale především pro to, abych si uvědomil, že před každým soudem, který v sobě uspořádám, mám přizvat pokoru, vědomí, že každý z nás, ač touží dělat dobro, denně koketuje se zlem. Ať už v myšlence, ve slově, či skutku,“ vysvětluje nevysvětlitel­né Klus.

A na závěr si Klus nechal něco, co by se dalo označit za jeho vlastní citát: „Že jen na nás, jestli ruku ďábla přijmeme a necháme se unést extatickým tancem slasti, peněz zadarmo, nebo jiným přilepšením v ceně naší duše. Nebo jestli jsme ochotni se ďáblu postavit a říct ‚NE, vrať mi ji‘, a to i za cenu, že odstoupit od smlouvy s ním stojí nemalá příkoří.“

Těžko odhadnout, zda tímto románem zpěvák svým fanouškům i haterům vysvětlil, proč šel s pravdou o svých nevěrách ven.

Související články

Další články