Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus dojímá fanoušky fotkou z ultrazvuku! Takového taťku by si přál každý!

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Tomáš Klus se rozhodně netají tím, že by chtěl velkou rodinu. Radostnou zprávu o očekávání třetího potomka oznámil krátce po narození syna Alfréda. Teď se navíc na svém Instagramu pochlubil fotkou z 3D ultrazvuku, která ho zdá se spíš zmátla.

"Vždycky je to trochu takový to Magický oko, jestli si pamatujete, jak byl kdysi boom těch obrázků, co si lidi dávali těsně před nos a pak pomalu oddalovali. Já dnes potřetí nefalšovaně zajásal radostí z třetího dítěte, ačkoli jsem k tomu KDE CO MÁ, potřeboval odbornou pomoc, neboť selhal pokus o aplikaci přibližo-oddalovacího fíglu z Magickýho oka.. Navíc se tohle třiděcko furt hejbe, bejbe a je prý hodně v pohodě." svěřil se svým fanouškům na Instagramu. Pohlaví miminka ale zatím neprozradil

Tomáš, který pro svou rodinu nyní staví dům, své nadšení rozhodně neskrývá. Dětem se věnuje a svou manželku důkladně zahrnuje láskou. "Žínko má krásná DĚKUJI TI za to blažení do života, bažím po Tobě jako blázen, pyšnej jsem a šťastnej nekonečně!" dodal nakonec příspěvku.

Takového manžela a otce by si přál každý Nejedna fanynka si z jeho příspěvku zajisté urvala rodidla. Tomáš je pro své fanoušky totiž nejen skvělý hudebník, ale také prototyp hlavy rodiny.

Související články

Další články