Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tomáš Klus: 7 nejzásadnějších prohlášení, kterými nás ODROVNAL!

Marihuanu dnes veřejně kouří prakticky celý šoubyznys, jen čekáme, kdy
se přestanou všichni stydět rýsovat lajny.
Zdroj: showpix
+ Dalších 7 fotografií
V posledních dnech je kolem Tomáše Kluse (32) hodně rušno. Aby také ne, když se veřejně rozhodl přiznat, kolik drog užíval a jak byl nevěrný úplně všem svým přítelkyním a také manželce. Není to ale rozhodně poprvé, kdy nás překvapil!

Vládne nám kačer

„Vládne nám sice kačer, ale Srdce nám tlučou dobrým směrem. Děkuji všem gratulantům, kachna nekachna, vaše přání došla, kam byla poslána! Jsme šťastní a milujem Lásku,“ napsal Klus na Facebook poté, co média v květnu 2013 začala řešit narození jeho první dcery Josefíny. Ta se ale nakonec narodila až o pár dnů později.

20 Nekonečných v jednom

Dva měsíce po narození dcérečky natočil rozhovor, v němž podle některých do světa vysílal lásky jako dvacet Danielů Nekonečných najednou.

„Já jsem si hrozně přál bejt slavnej a jsem. Kvůli tomu, že se mi to povedlo, bych rád vzkázal vám všem, že v momentě, kdy něco skutečně budete chtít, něco málo, stačí dát impuls vesmíru a on vám to dá. Takhle dobrej je ten svět. Ono je to tady hrozně fajn. Všechno, co si skutečně přejete tady tudy (ukazuje na srdce), tak se splní,“ prozradil.

Vezmeme ho za slovo a opravdu upřímně od srdce si přejeme výhru v největší evropské loterii. Když to tvrdí Tomáš, tak nám to prostě musí vyjít!

Svědomí zvolilo Svobodu

V tom samém roce ostře vystoupil proti vyloučení Řezníka ze Slavíka. Prohlásil, že už na vyhlášení nikdy nepřijde. Docela tím překvapil.

„Po krátké diskusi se svým Svědomím vám se vší vděčností za dosud svěřené Hlasy děkuji, a neb si jich vážím, prosím v příštím roce spíš o osobní předání formou pobytí spolu kdesi na turné či festu, neb s nimi v prostředí, kde trpí Svoboda, neumím nakládat. Odhlašuji se tímto z ankety Český slavík Mattoni, protože nejsem s to ztotožnit se s něčím, co se nějak tváří a jinak je,“ uvedl Klus na svém facebookovém profilu.

Okraden Pergnerovou

Jako malý kluk miloval tehdejší moderátorku Esa Terezu Pergnerovou. Když byla možnost vidět ji naživo na autogramiádu, přišel si pro podpis i s milovaným modrým medvídkem. Jenže Terka to bohužel pochopila špatně, méďu si vzala coby dárek a způsobila tak malému Tomáškovi obrovské trauma. „Muselo to ven, i když už jsem se s tím dávno vyrovnal,“ prozradil, když vytáhl vzpomínku.

Zastal se Kvitové

Před pár roky se veřejně řešilo to, že wimbledonská vítězka Petra Kvitová si zařídila trvalé bydliště v Monaku. Bylo to kvůli daním. Hodně lidem vadilo, že není patriotka, když škudlí a nenechává nic ze svých peněz rodné hroudě. Nositel pravdy (i té s velkým „pé“) ji začal okamžitě bránit.

„Dovolte prosím ještě vyjádření podpory Petře Kvitové. Není mi ouplně blaze, přihlédnu-li k oné bradavici na české povaze. Jaký to úspěch jedince a my zas řešíme mince… Jsem pln obdivu k jejímu umu a nehledím na sumu, natožpak kde jest ona daněna, poněvadž to je každého věc … a pakliže je stát nenasyta a bere furt víc a dává míň (poněvadž mince jsou kulaté a snadno se kutálej všudemožně, třeba ta dálnice mezi Prahou a Brnem jimi bude dlážděna), tak co mu nedat vale. Čílíme se, ale znova pozdě – nad důsledkem. Kdo z nás však pomyslel na příčinu takových rozhodnutí? Jsem pyšnej na wimbledonskou královnu i monackou princeznu. Sportu zdar,“ napsal Klus.

Odchod ze showbyznysu

Pořádný šok pro jeho fandy i nefandy nastal koncem roku 2015, kdy oznámil, že už je ve svých 29 letech na smrt unavený a musí rok odpočívat. Někteří jistě byli rádi, ale fanynky ze zoufalství trhaly zpěvníčky.

“V říjnu odstartuji roční pauzu a vše, co jsem od Proměnamě napsal, pomalu začlením do své životní praxe… Jsem unavený a potřebuju se ucelit, aneb propustit z cely, v níž sedím… Hodně lidí si totiž o mně myslí hodně věcí a hlasů je tolik, že nejdou přeslechnout. Abych uslyšel svůj vlastní, musím do ticha,” vysvětloval. Pak ale došly peníze, a tak se vrátil.

Kritika Babiše i Zemana

Nedávno se rozhodl, že přestane podporovat spoluprací média, která přes svěřenecký fond vlastní Andrej Babiš.

„Dát najevo svůj nesouhlas s vedením naší země, ne proto, že bych se vyžíval v politických půtkách, že bych chtěl soudit ty, kteří demokraticky zvolenému vedení věří, ale proto, abych se jasně vymezil nebezpečí, které vnímám neustálým měněním stanovisk, vedoucím až k vládě opřené o komunisty a na němž se odmítám podílet. Mám na to právo stejně jako každý, kdo v tom samém spatřuje spásu,“ uvedl mimo jiné.

Opakovaně ale mluvil s despektem i o hlavě státu.

„Do funkce prezidenta se dostal jako král, který byl předtím vyhnán na Vysočinu, a teď se vrátil. Takové návraty nejsou šťastné, protože nejsou čisté. Je v tom křivda, která bude ovlivňovat jeho rozhodnutí,“ řekl magazínu Život již na začátku Zemanova prvního volebního období.

Po nedávném prezidentově spálení trenek byl ostřejší. „To, co právě teď, právě v tento den, dělá prezident republiky, je hanebné, arogantní a dehonestující chování potvrzující tezi, že zdravý rozum bere Kremle a zůstávaj jen trenky zRudý,“ uvedl na Facebooku.

Mohlo by vás zajímat

Další články