Tomáš Berdych (31) ze zdravotních důvodů neodjel na Turnaj Mistrů do Londýna, kde měl být v roli prvního náhradníka. Jen náhradník bere z lavičky 2,5 miliónu korun!!! Po kontrole u lékaře dostal však stopku. Má nařízený dvoutýdenní klid a v krajním případě může jít i na operaci slepého střeva. Kvůli problémům se slepým střevem letos už měsíc nehrál a mimo jiné vynechal i grandslamový turnaj US Open.

Největší útěchou je mu proto jeho žena Ester Berdychová (24), která minulý týden oslavila své 24. narozeniny. A když se všechny tyto události sešly pohromadě, bylo to jasné. Jede se na dovolenou! Tentokrát tento mladý manželský pár zamířil na Maledivy.

Tomáš už nemusí moc smutnit, protože jeho žena je pro něj víc než útěchou. Jedna fotka v bikinách střídá tu druhou a Tomáš stále jen fotí a fotí.

Mimochodem Ester je také dokonalá kouzelnice, co se jejího dekoltu týče. Je pravda, že na dráze modelingu nejsou větší prsa zrovna výhodou, ale když je třeba, Ester si dopomoct umí.

Její triky spočívají v push-up podprsenkách, elastických šatech nebo ponožkách v podprsence, kterými je například proslulá i Agáta Prachařová (31). A když už to Ester nehraje na dekolt, volí krásné romantické šaty. Na Maledivy si přibalila dokonce ty samé, které do společnosti již vynesla Ornella Koktová (23). Stoprocentně se Ester musela inspirovat…

Nevěříte? V naší galerii najdete jak Esterčiny push-up efekty, tak i módní kreaci Ornelly Koktové.