Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tomáš a Tamara Klusovi se stěhují do nového domu: Náš sen se po šesti letech zhmotnil

Klusovi se stěhují do nového domu.
Zdroj: Profimedia.cz / koláž eXtra.cz / se souhlasem T. Klusové
+ Další 2 fotografie
nový dům
Písničkář Tomáš Klus (34) a jeho půvabná manželka Tamara Klusová oznámili světu, že se stěhují do nového domu, na kterém pracovali šest let a nyní je čas se v něm zabydlet i s jejich třemi dětmi, které rostou jako z vody.

Zpěváka Tomáše Kluse (34) a jeho manželku Tamaru Klusovou čeká nová životní etapa. Společně se svými třemi dětmi zvedají kotvy a stěhují se do nového domu snů, na kterém roky pracovali. "Posledních pár dní a zvedáme kotvy doslova o dům dál. Jedna etapa skončí a další začíná," svěřila se Tamara na svých sociálních sítích.

Nová životní etapa

"Každý mi říká, jak na ty 4 roky ve dvou místnostech budeme vzpomínat. Já vím, že jo. Bude to jiný, ale zároveň ta radost z toho šestiletého úsilí a energie, kterou jsme společně se všemi lidmi, kteří se na našem domě snů podíleli, je najednou zhmotněná. Domov, místo, kam se vždy můžeme ze všech těch bouří a příběhu vrátit. Místo, kde bydlí láska," dodává.

Společný život

Uznávaný písničkář Tomáš Klus oslaví se svou ženou Tamarou Klusovou letos v září již osmé výročí svatby. Společně na svět přivedli a vychovávají tři krásné děti, Josefínu, Alfréda a Jenovéfu. Jak to v životě bývá, ani vztah Tomáše s Tamarou nebyl bez klopýtnutí. Dávnou krizi ale dokázali překonat, vztah upevnila a společně dokazují, že byli jeden pro druhého jako stvořeni.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy