Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tom Hardy jde z role do role: Podívejte se na jeho nejbizarnější filmové proměny

Tom Hardy jde z role do role: Podívejte se na jeho nejbizarnější filmové proměny
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Tom Hardy (42) je sice hercem už nějakou dobu, velkého zájmu filmařů, kteří ho obsazují do čím dál výraznějších rolí, se ale dočkává až v posledních letech. Nemůže se mu totiž upřít, že dokáže zahrát skutečně cokoliv. V zatím posledním filmu Capone si zahrál šéfa organizovaného zločinu Ala Caponeho a proměnil se kvůli tomu téměř k nepoznání. Podívejte se na další jeho bizarní proměny.

Herec Tom Hardy je známý především z akčních filmů, každým rokem ale dokazuje, že se umí na výbornou zhostit snad jakékoliv role. Svou první televizní příležitost dostal v roce 2001 a od té doby se kariérně skutečně posunul.

Někteří herci mají schopnost se pro filmy měnit jako chameleoni, dokonalým příkladem takového umělce je Johnny Depp. Tomu se sice Tom Hardy co do počtu rolí rovnat nemůže, rozhodně má ale podobný talent.

Například ve snímku Star Trek X: Nemesis z roku 2002 se Hardy ukázal namaskovaný tak, že by ho jen málokdo mohl poznat, koneckonců v té době ještě ani nebyl úplně slavný. Do své postavy se přímo vžil a podal skvělý výkon.

Proměny

Tom Hardy během své kariéry prošel pro filmy hned několika bizarními proměnami. Jeho poslední velkou rolí, při které si nebyl ani pořádně podobný, byla role Ala Caponeho ve filmu Capone z roku 2020. Na tuto i na ostatní se podívejte v galerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy