Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tom Hanks se nakazil koronavirem: Pozitivní test má i jeho manželka Rita Wilson

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
covid-19
Tom Hanks (63) a jeho manželka Rita Wilson (63) jsou nakaženi koronavirem. Herec se o informaci podělil s fanoušky na svém twitterovém účtu. Potvrdil rovněž, že aktuálně se nachází v Austrálii a jsou v izolaci.

Tom Hanks a jeho žena Rita Wilson odjeli do Austrálie v rámci natáčení filmu o Elvisu Presleym. V posledních dnech se necítili dobře, podstoupili proto vyšetření a testy, které prokázaly, že jsou oba nakažení koronavirem

Zdravotní stav manželského páru okomentoval sám Hanks. „Ahoj lidi. Já a Rita jsme v Austrálii. Cítili jsme se unaveně, jako bychom byli nachlazení a bolela nás těla. Rita měla zimnice a horečky. Abychom dodrželi postup, jak je nyní ve světě potřebné, podstoupili jsme testy na koronavirus, byly pozitivní,“ napsal herec na Twitteru.

„No. A co dál? Musíme dodržovat určitý protokol. My, Hanksovi, budeme testováni, pozorováni a izolováni tak dlouho, jak to bude vzhledem k veřejnému zdraví a bezpečnosti nutné. Budeme vás o všem postupně informovat,“ dodal Hanks a svým příznivcům vzkázal, aby na sebe dávali pozor.

Související články

Další články