Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tom Hanks není jediný, kdo stárne: 10 herců, na kterých se podepisuje věk

Zdroj: profimedia
+ Dalších 17 fotografií
Stáří
Herec Tom Hanks (63) se nedávno ukázal na Zlatých glóbech, odkud si odnesl sošku za celoživotní dílo. Při jeho dojemné řeči nezůstalo jedno oko suché. Krom toho se všem naskytl detailní pohled na Tomovu tvář. Pochopitelně už to není žádný mladíček. Nemusí však zoufat, není totiž jediný z oboru, koho už zdobí šediny.

Minulou neděli se konalo prestižní udílení cen Zlaté glóby Po červeném koberci se prošlo nespočet celebrit a řada z nich si domů odnesla zlatou sošku. Mezi ně se řadí i herec Tom Hanks, který obdržel cenu Cecila B. deMilla za celoživotní přínos v oblasti kinematografie.

Dojemný proslov a vrásky na čele

Když si Tom přebíral zaslouženou sošku, chopil se mikrofonu a pronesl opravdu dojemnou řeč. V sále dojal všechny natolik, že nezůstalo jediné oko bez slz. "Nemůžu ani popsat, jak moc pro mě vaše láska znamená," vzkázal rodině Hanks.

Sám se během proslovu zalykal a slzy nemohl zastavit. Mimo dojemnou řeč jsme mohli pozorovat i detailní záběry na Hanksův obličej. Čas zkrátka nejde zastavit, stejně tak ani stárnutí. Vrásky přibývají, a dokonce má už i šediny. Tom si tím ale vůbec nemusí lámat hlavu, protože jsou tu i tací, kteří jsou o desetiletí mladší, ale vypadají snad starší než on.

Kdo mu je v patách?

Třeba takový Nicolas Cage Ačkoli mu je pouhých pětapadesát let, vypadá, jako by mu bylo skoro 80. Je celý zarostlý, o vráskách nemluvě. Svou image skvěle doplňuje klobouky z minulého století. Z fleku by mohl dělat dubléra Krakonošovi.

Důchodovým vzhledem šokoval také herec Harrison Ford (77). Ten už sice má věk na to, aby vypadal jako sešlý stařec, ale kdyby neměl plnovous ve stylu Santa Clause, nevypadal by před osmdesátkou na stovku.

Další, kdo se probojoval do našeho seznamu opotřebovaných herců, je Johnny Depp (56). Kdysi byl idolem dívčích srdcí a neustále oslňoval svým sexy pohledem. Dnes už by o něj těžko některá stála. V poslední době se o něm hodně mluví ve spojitosti s alkoholem a to nejspíše zapříčinilo, že nyní vypadá jak suchá větev. Pohled na jeho vyhublou tvář až děsí.

V showbyznysu je řada celebrit, která vzdala boj se stárnutím a jednoduše se tomu poddala. Tom Hanks zdaleka není jediný, koho stáří dohnalo. Podívejte se do fotogalerie na 10 někdejších hereckých idolů, které šarm vyměnily za šediny a plnovous.

Související články

Další články