Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tom Hanks a jeho žena mají koronavirus: Ozvali se z karantény a překvapili fotkou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
covid-19
Tom Hanks (63) a jeho žena Rita Wilson (63) se v Austrálii nakazili koronavirem. Informaci na Twitteru oznámil sám herec s tím, že jsou s manželkou oba v domácí karanténě a podrobují se vyšetřením, testům a jsou léčeni. Nyní se znovu ozval, sdělil, jak se jim v izolaci daří, a ukázal, jak nakaženi Covidem-19 vypadají.

Oscarový herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson vycestovali pracovně do Austrálie. Zatím sami nevědí kde a jak, ale oba se nakazili koronavirem. Na Twitteru informovali o tom, že budou v izolaci a pod dohledem tak dlouho, dokud to bude vzhledem k veřejnému zdraví a bezpečnosti nutné.

Hanks a jeho žena se nyní fanouškům znovu ozvali prostřednictvím sociálních sítí. „Ahoj lidi. Rita a já bychom chtěli poděkovat všem, kteří se tu o nás tak skvěle starají. Máme Covid-19 a jsme v karanténě, abychom ho nešířili dál. U některých lidí by to mohlo vést k opravdu závažnému zdravotnímu stavu. Určité věci zkrátka můžeme překonat, pokud se budeme řídit radami odborníků a budeme se starat jeden o druhého,“ napsal herec na Twitter.

Rita a Tom překvapili své fanoušky i fotkou. Ačkoliv Hanksova manželka se na ní usmívá, on sám má výraz spíše strnulý. Oba jsou bledí a je na nich vidět, že je nemoc vyčerpává. Není ale pochyb o tom, že jak sám herec řekl, to díky dobré lékařské péči a dodržování pravidel překonají. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články