Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tom Cruise znovu v roli Mavericka: Top Gun se po 33 letech dočká pokračování, trailer je hitem internetu

Zdroj: YouTube
+ Dalších 7 fotografií
návrat
Fanoušci z celého světa jásají. Filmový hit 80. let Top Gun přichází po 33 letech s pokračováním, ve kterém samozřejmě nesmí chybět hlavní hvězda Tom Cruise (57). Ten se kvůli novému snímku skutečně překonal a naučil se pilotovat stíhačku. Trailer na pokračování legendárního akčního filmu se stal hitem internetu.

Každý fanoušek akčních filmů viděl legendární snímek Top Gun minimálně jednou. Oscarem a Zlatým glóbem oceněný hit vyšel už před 33 lety a jeho příznivci už pomalu přestali doufat v to, že se dočká pokračování. Sen se však stal skutečností a Top Gun: Maverick se v českých kinech objeví už 16. července příštího roku.

Z původního obsazení se diváci dočkají nejen Toma Cruise, ale i Vala Kilmera, který se vrátí jako Tom Kazansky. Hvězdám prvního snímku budou sekundovat i nové tváře, jako například Jennifer Connelly či Miles Teller.

Děj se bude odehrávat okolo syna Goose, Maverickova parťáka z prvního filmu. Tom Cruise ho bude mít na starost jakožto instruktor v letecké škole. Další podrobnosti se zatím přísně tají.

S pokračováním se pojí i smutné tajemství. Režisér prvního filmu Tony Scott plánoval, že se ujme i režie pokračování, které se mělo stát jedním z největších úspěchů jeho kariéry. Bohužel den před setkáním s Tomem Cruisem, při kterém měli projednávat možnosti tohoto projektu, spáchal sebevraždu skokem z mostu. K té ho údajně dohnal neoperovatelný nádor na mozku.

Související články

Další články