Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tom Cruise slaví 58: Narození dcery Suri oslavil pozřením placenty a pupeční šňůry

Tom Cruise slaví 58: Narození dcery Suri oslavil pozřením placenty a pupeční šňůry
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
narozeniny
Tom Cruise, nejvíce známý filmů Top Gun či Mission: Impossible, slaví 58. narozeniny. Známý herec a člen scientologické církve je otcem Suri (14), kterou má s bývalou manželkou Katie Holmes (41). Manželství s hercem podle ní nebylo jednoduché z mnoha důvodů, jedním z nich možná bude i to, že se rozhodl sníst její placentu a pupeční šňůru.

Tom Cruise se narodil 3. července 1962 do rodiny inženýra a už odmalička se kvůli práci svého otce musel neustále stěhovat. Časté přesuny pro něj začaly být náročné hlavně po nástupu na základní školu, kde v učení příliš nevynikal. Jediný předmět, v němž byl výrazně lepší než jeho spolužáci, byl tělocvik.

Po dokončení střední školy se v roce 1980 Cruise rozhodl pro hereckou kariéru. Začínal v divadle a v menších rolích v divácky celkem úspěšných filmech a seriálech, nepatřil ale mezi herce, které by lidé nezapomněli. Jeho kariéru skutečně odstartovala až komedie Riskantní podnik, která byla vychvalována diváky i kritiky a po které mu začala zničehonic chodit jedna nabídka za druhou.

Největší slávu Tomovi přinesl snímek Top Gun z roku 1986. Jeho jméno je od premiéry kultovního akčňáku známé nejen v Hollywoodu, ale po celém světě. V dalších letech dostal Cruise příležitosti v mnoha dalších známých filmech, například Mission: Impossible, Interview s upírem, Poslední samuraj či Mumie

Vztahy Toma Cruise

V životě Toma Cruise se pohybovaly hned tři ženy, které by se daly označit za osudové. První z nich byla herečka Mimi Rogers, kterou si herec vzal v roce 1987 a s níž se rozvedl roku 1990. Nedá se říct, že by s dalším vztahem otálel, v roce svého rozvodu se totiž Tom stihl znovu oženit. Jeho druhou ženou se stala Nicole Kidman

Kidman na manželství s Cruisem rozhodně nemá dobré vzpomínky. Pár se dlouhodobě snažil o dítě, stále se ale nedařilo, a tak si nakonec druhé adoptoval. Když Nicole přece jen přišla do jiného stavu, podal Tom žádost o rozvod. Herečka následně o dítě ve třetím měsíci těhotenství přišla.

V roce 2004 Cruise potkal svou poslední osudovou ženu, Katie Holmes Do té se okamžitě zamiloval a 17. června 2005 ji požádal v Paříži na vrcholu Eiffelovy věže o ruku. Hned dalšího roku se herci vzali a na svět přišla jejich dcera Suri Cruise Už tou dobou se ve vztahu objevovaly první problémy.

Tom Cruise jako pojídač placenty

Ještě než Katie Holmes porodila, svěřil se Tom Cruise americkým médiím s tím, že hodlá sníst placentu a pupeční šňůru. Jeho důvody byly prosté - tvrdil, že si myslí, že placenta může být dobrá a velmi výživná. Jeho manželka v té době nemohla ani projevit nesouhlas.

Je známo, že se Cruise pod vlivem své první ženy přihlásil ke scientologické církvi. Podle jejích pravidel má být žena během porodu úplně zticha a nesměla ani zakřičet bolestí. Jakýkoliv hluk by totiž údajně mohl traumatizovat dítě. O tom, v jaké podobě si Tom placentu a pupeční šňůru vychutnal, nejsou dostupné žádné informace. Svěřil se ale, že obojí skutečně zkonzumoval.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy