Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Tom Cruise na svou jedinou dceru kašle: Suri se s tatínkem neviděla dlouhé roky

Tom Cruise na svou jedinou dceru kašle: Suri se s tatínkem neviděla dlouhé roky
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
rozhádaná rodina
Nedávno se vyrojily spekulace o tom, že se Tom Cruise (57) po letech setkal s dcerou Suri (13). Jenomže velké rodinné usmíření se nekoná. Katie Holmes (40) zpřetrhala kvůli scientologické sektě s exmanželem veškeré kontakty, snahu získat Suri zpět ale nevyvíjí ani Tom sám. Naposledy se viděli před dlouhým šesti lety!

Psal se rok 2012 a Tom Cruise (57) s Katie Holmes (13) plnili titulní stránky novin. Tehdy se mluvilo o tom, že hollywoodský herec nutil manželku, aby i se i s dcerou Suri (13) přidaly ke scientologům. Katie ale řekla dost!

Cruisovi se rodinu do církve, která je mnohými kritiky označována spíš za sektu, naverbovat nepodařilo. Katie a Suri od Toma utekly, následoval rozvod a totální zpřetrhání vztahů.

Podle amerických médií tím nejvíc trpí právě Suri, která se s tatínkem neviděla už dlouhých šest let. Časopis Star před nedávnem informoval, že se Tom snaží s dcerou navázat kontakt, prý mu v tom ale brání Katie. Hereččina mluvčí informace popřela s tím, že se jedná o naprosté lži.

Zdá se tedy, že Cruise na svou jedinou biologickou dceru kašle a v dohledné době na tom nehodlá nic měnit. Možná je to pro Suri jedině dobře, z nejnovějších fotek lze vyčíst, že se jí daří výborně i bez táty a jeho scientologů.

Herec má z předešlého manželství s Nicole Kidman (52) ještě syna Connora (24) a dceru Bellu (26), oba jsou ale adoptovaní.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy