Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tom Cruise k nepoznání: Co se ti to proboha stalo s obličejem, ptají se lidé

Zdroj: Profimedia.cz
Změna

Americký herec Tom Cruise (59) se objevil na baseballovém utkání v San Franciscu. Tam sice rozdával úsměvy na všechny strany, ale jeho fanoušci byli spíše zaražení. Podle nich totiž oblíbený herec vypadá úplně jinak a ptají se, jestli neprodělal nějaké kosmetické zákroky.

Hvězda Mission: Impossible nebo Top Gun Tom Cruise se po delší době ukázal na veřejnosti. A hned se z toho stalo téma číslo jedna. O víkendu si v San Franciscu zašel na baseballové utkání mezi Los Angeles Dodgers a San Fransisco Giants a strhla se veřejná diskuze.

"Vždyť má jiný nos, uši i oči. Co si to provedl s obličejem?" ptají se lidé.

Spekulace ohledně výplní tváří

„Co sis to udělal se svými krásnými tvářemi? Byla jsem velmi zklamaná, když jsem tě viděla na tribuně. Prosím, přestaň,” zněl jeden z komentářů. Podle něj a mnoha dalších byl zřejmě Tom Cruise na výplních tváře, o čemž svědčí jeho plnější a poněkud nateklý obličej. „Buď si udělal něco s obličejem, nebo přibral,” zněl další komentář.

Někteří dokonce zpochybňovali, že na utkání byl skutečně Tom Cruise. Někteří ho poté, co viděli fotografie ze zápasu, začali srovnávat s kanadským hercem a komikem Normem MacDonaldem (†61).

Související články

Další články