Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

TOLIK ZOUFALSTVÍ POHROMADĚ! Nejtrapnější český youtuber a Grznár je kombinace k pohledání!

Skully je známý hlavně díky tomu, že si od začátku bere do úst
známější youtubery a snaží se tím proslavit. Ubohé, že?
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Skully je školou povinný youtuber, který jezdí autíčkem od rodičů a myslí si, že mu patří svět! Vysmívá se youtuberům, jen aby měl co nejvíce zhlédnutí. Neuvědomuje si, že tohle lidi dlouho bavit nebude.

Pokud jste na tohoto zoufalce ještě nenarazili, jste opravdu šťastlivci! Náctiletý Skully, který je původem z Vietnamu, je opravu výkvět české youtuberské scény. Od počátků jeho kanálu očekává, že se mu ozve známá česká youtuberka Teri Blitzen, anebo se vysmívá trojici, která si říká EmperKingVision, údajně jeden z členů neumí zdravit. Je naprosto jasné, že celá Skullyho historka je jen další vymyšlený žvást a zoufalé volání po odběru.

Toto banánové dítě je nedospělé, vulgární a jen dalším příkladem toho, že ne každý by měl mít tu možnost natáčet na YouTube a být vzorem náctiletým dětem. Jeho tvorba je nezajímavá, zesměšňuje lidi kolem a hlavně si neuvědomuje, že natáčet si cizí lidi bez jejich svolení také není úplně legální.

Blízký zdroj řekl exkluzivně pro eXtra.cz: „Skully byl namyšlený idiot i před tím, než začal točit na YouTube. Vysmíval se lidem, zesměšňoval je a hlavně k holkám se chová otřesně. Tento kluk nezná hodnotu peněz a podle toho se i chová. Od rodičů dostává vše, na co si ukáže, a neváží si opravdu ničeho a nikoho.“

Fotografie Skullyho a Filipa Grznára je jen další trapné volání o lajky a sledovanost. Je všem naprosto jasné, že Skully udělá vše proto, aby jeho popularita rostla. Ale je tohle opravdu dobrá strategie? My budeme doufat, že se třeba jednoho dne vzpamatuje, svůj bezcenný kanál na YouTube smaže a začne se chovat jako dospělý člověk!

Související články

Další články