Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tolik perverze pohromadě jste ještě neviděli! V Londýně se konala největší erotická výstava na světě. Podívejte se, co všechno se tam dělo!

Erotica Show 2013 nabídla mnohé – prodejem sexuálních výrobků
počínaje a uměleckými show konče.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

O víkendu se v Londýně konala erotická výstava nazvaná Erotica Show 2013, která na světě zatím nemá konkurenci.

Sexuální nadšenci si tam mohli zakoupit hračky pro dospělé, erotické šperky a literaturu a rovněž tam měli možnost potkat řadu sexy modelek a modelů, kteří celou akci zpestřili. Na druhou stranu se tam ale rovněž potulovala řada bizarních postaviček, ze kterých šel celkem strach. Podívejte se do naší fotogalerie a posuďte sami.

Výstava, která se letos konala ve východním Londýně v Tobbaco Dock, je největší světovou erotickou show. Byla založena v roce 1997 a již krátce poté se stala velmi vyhledávanou, neboť kromě prodeje výrobků je zaměřena i na workshopy, semináře, umělecká vystoupení a módní přehlídky.

Popularita této akce spočívá v její profesionalitě, která nabízí skutečný ráj pro ty, kteří si chtějí pořídit nejnovější sexuální pomůcky, touží objevit nové cesty, jimiž by obohatili svůj sexuální život, nebo pro ty, kteří si jen tak chtějí prohlédnout a inspirovat se touto komunitou lidí, již spojuje sex.

Související články

Další články