Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tolik nadávek v Prostřenu nebylo: Buran Pavel polil Karla gulášem a vyhodil ho od stolu! Bylo to kvůli erekci?

+ Dalších 25 fotografií
Tentokrát se Primě podařilo vyhrabat pěkné exoty! V Prostřenu se sejde pěkně bizarní pětka a každý bude perlit po svém. Už teď je ale jasné, že ze dvou soutěžících se tam stali nepřátelé, kteří si půjdou po krku.

V pondělí vařila playmate Linda. Ta byla během natáčení v osmém měsíci těhotenství. Předtím se živila jako modelka a redaktorka. Chyběly jí ale kamery a mediální pozornost, a tak se přihlásila do Prostřena, kde pořád kritizuje všechna jídla a kvůli těhotenství jich několik odmítla i ochutnat.

Už na začátku týdne se tam objevila nejzajímavější postavička – ajťák Karel. Ten přiznal, že trpí Tourettovým syndromem – to znamená, že může kdykoliv začít neovladatelně nadávat a mít tiky v obličeji. Navíc poté prohlásil, že se mu ze stresu spustila permanentní erekce. Více ZDE.

V úterý vařil student Amos. Ten polévku připravil z jídla z popelnice u obchodu, aby tak upozornil na zbytečné plýtvání potravin. Sice má pravdu, ale ostatní soutěžící svou strategií moc neoslnil. Všechno dorazil tím, že jako předkrm servíroval cvrčky.

Ve středu bude vařit podnikatel Pavel, kterému Karel leží v žaludku. Připravil pro něj jinou židli, příbor i prostírání, aby mu jasně ukázal, jak je odlišný. Navíc Pavel během vaření vypije flašku tvrdého a během servírování Karlovi polije mikinu gulášem. Zkrátka se chová jako arogantní buran, a navíc všechno jídlo uvaří z polotovarů. A to včetně guláše, který jenom vykydne z konzervy a ohřeje v rendlíku.

Karel přijde na jeho večeři pozdě a bez omluvy. Nakonec se atmosféra vyostří natolik, že Karel odejde od stolu a Pavlovi bude nadávat. Těžko říct, jestli jde symfonie vulgarismů od srdce, nebo je zapříčiněna jeho poruchou.

Související články

Další články