Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tohoto malého klučinu bolelo koleno. Nepochopíte, co mu z něho vylezlo!

Je to skoro neuvěřitelné, ale Američanka tohle opravdu našla v koleně
svého syna.
Chlapec měl koleno postižené infekcí a nezabírala mu ani předepsaná antibiotika. Podívejte se, co na bolavém místě následně objevila jeho matka!

Koleno sedmiletého Paula Franklina nateklo. Matka Rachel ho vzala k doktorovi, který malému klučinovi předepsal antibiotika a Rachel nakázal, ať se z opuchlého místa v žádném případě nesnaží vytlačovat hnis.

Prášky ale nezabíraly. Bolavé místo se navíc zbarvilo do černa a vytékal z něj hnis. Rachel se proto rozhodla, že neuposlechne varování doktora. Když ale otok dvěma prsty stlačila, k jejímu zděšení se z něho dostalo cosi, co vypadalo jako černý kamínek.

„Zírala jsem na tu věc, vypadala hodně divně. Pak jsem se ale málem rozesmála. ‚Je to šnek,‘ říkám Paulovi. ‚Je to zatracený šnek.‘“

Vajíčko malého mořského živočicha se do kolena chlapce dostalo nejspíš během úrazu na pláži. Podle biologa Dana Riskina se jedná o druh, který dokáže mimo vodu přežívat i několik týdnů.

Samotný Paul si ze šneka pod svou kůží nic nedělal, a dokonce mu dal jméno. Turbo.

Mohlo by vás zajímat

Další články